Młynek do kawy Jura P.A.G. Black


Kategoria: Akcesoria Jura
799,00 zł
Brutto

Młynek do kawy Jura P.A.G Black pozwala na możliwość zmielenia swojej kawy na 7 różnych stopni grubości. Młynek jest urządzeniem w pełni automatycznym, za pomocą jednego przycisku uzyskamy idealnie zmieloną kawę. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Młynek do kawy P.A.G ( Professional Aroma Grinder )

Młynek marki Jura zapewnia precyzyjnie zmieloną kawę za naciśnięciem jednego przycisku. Stopień zmielenia kawy można inwidualnie regulować w siedmiostopniowej skali, dzięki czemu jakość zmielonej kawy zawsze jest idealna. 

Młynek do kawy P.A.G cechuje prostota i intuicyjność obsługi. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby młynek rozpoczął namielanie ziaren. Po ponownym naciśnięciu przycisku młynek zatrzymuje mielenie. Ilość zmielonej kawy jest widoczna w szklanym dozowniku, dzięki czemu zawsze namielimy tyle kawy ile potrzebujemy. 

Kompaktowy rozmiar i nowoczesny design

Pomimo wyposażenia w najnowsze technologie mielenia, młynek posiada kompaktowy rozmiar i zmieści się nawet w najmniejszych kuchniach. Precyzyjne wykonanie, harmonia oraz prostota to charakterystyczne wzornictwo dla marki Jura, która cechuje się wysoką jakością produktów. 

Nowoczesny i precyzyjny młynek do kawy

Młynek P.A.G cechuje niezwykła precyzja mielenia ziaren kawy. Udoskonalona geometria młynka wpłynęła na optymalną krzywą mielenia, co gwarantuje nam uzyskanie maksymalnego aromatu oraz smaku kawy. Młynek jest stworzony z wytrzymałych materiałów pozwalających na uzyskanie idealnie zmielonej kawy przez cały okres użytkowania. 

Co zyskujesz kupując w Naszym sklepie:

  • Zakup u autoryzowanego dystrybutora ekspresów marki Jura
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze urządzenia, kawy lub środków czystości do ekspresu
  • Serwis przez wyspecjalizowanych techników

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Przeznaczenie
Dom
Kolor
czarny
Stopień zmielenia
7 poziomów

Specyficzne kody