Dzierżawa ekspresu do kawy - jaki jest najlepszy do średniego biura?

On:

Który ekspres sprawdzi się najlepiej w średnim biurze, porównanie Jura X8, We8 oraz Saeco Aulika Top

Dla jakiego biura dzierżawa będzie jedynym dobrym wyjściem.

Przy średniej wielkości biurach tzn. zatrudniających między 30 a 100 osób rozwiązanie takie jak dzierżawa ekspresu ma duży sens zarówno ekonomiczny jak i i racjonalny, w dzisiejszych czasach to czas i koszt pracy jest naszym najistotniejszym zasobem w związku z tym koniecznie trzeba się zastanowić czy chcemy te zasoby trwonić na takie czynności jak od kamienianie ekspresu, wizyty w serwisie kończąc na tym, iż załoga się "buntuje" ze względu na to, że nie dostała kawy, a więc czy już czujesz, że dzierżawa ekspresu to jest to rozwiązanie i "masz to", jeśli nie to znaczy, że raczej jeszcze nie należysz do średniej wielkości organizacji.

 

Na czym będzie polega dzierżawa ekspresu do kawy?

Dzierżawa ekspresu do kawy, czyli jego czasowe wypożyczenie to jedno z najlepszych rozwiązań dla średniej wielkości biur oraz korporacji, które w dzisiejszych czasach są zmuszone oferować swoim pracownikom możliwość przyrządzania najlepszej jakości napojów kawowych w stołówce firmy.  Dodatkowo dzierżaw musi spinać się z Państwa budżetem a więc duże koszta nie wchodzą w grę. Jest to model współpracy wybierany najczęściej przez średnie i duże firmy, w których z reguły potrzebna jest większa ilość ekspresów do kawy i stała obsługa serwisowa na którą nikt w biurze czy korporacji nie będzie na co dzień miał czasu .

 

Główne atuty dzierżawy ekspresu do kawy:

- Możliwość korzystania z wysokiej klasy urządzeń bez ponoszenia nakładów finansowych;
- Współpraca kawowa - wspólnie ustalony stały limit kaw przygotowywanych w firmie w ciągu miesiąca
- Opieka techniczno-serwisowa, gdzie uzyskają Państwo pomoc i odpowiedź na każde nurtujące pytanie.
- Reakcję serwisową od 48 do 24 h od zgłoszenia awarii ekspresu.
- Ekspres zastępczy w przypadku braku możliwości usunięcie usterki

 

Idealny ekspres do kawy do średniego biura

W ofercie Caffedelmondo znajdziecie Państwo bogaty asortyment wysokiej jakości ekspresów do kawy, które sprawdzą się podczas użytku biznesowego. Jeżeli chodzi ekspresy biurowe, to warunkiem wyboru modelu idealnego jest założenie, jak duże jest nasze biuro i jaka jest szacunkowa ilość przyrządzanych kaw w ciągu dnia. W związku z tym, najlepszym ekspresem do kawy do średniej wielkości biura jest taki sprzęt, który oferuje dzienną wydajność na poziomie do ok 60 filiżanek kawy. Oto naszym zdaniem trzy najlepsze  propozycje, które pokrótce przedstawimy.

 

Saeco Aulika EVO Top HSC - wyjątkowa estetyka i nieograniczone możliwości

Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco Aulika EVO op HSC to najnowsze rozwiązanie ekspres zastąpił sprawdzoną Aulika Top,  sprzęt idealny do tych miejsc, w których wymagany jest pełen profesjonalizm. Jego niezaprzeczalnym atutem jest możliwość przyrządzenia aromatycznego, mlecznego cappuccino o około 25 sekund szybciej, kiedy standardowo zajmowało to nam ok 60 sekund. Ponadto ekspres posiada duży zbiornik na wodę, ziarno oraz fusy. Najnowsza Aulika została wyposażona w czytelny panel dotykowy co dodatkowo ułatwia jej obsługę w biurze na codzie.

Jura WE8 – najwyższa jakość kawy w każdym biznesie

Kolejna propozycja to w pełni automatyczny ekspres do kawy WE8 marki Jura, który charakteryzują niezwykłe walory estetyczne, jak również bogactwo najlepszych specjałów kawowych, które dzięki niemu przygotujemy. Zastosowano w nim liczne technologie, w tym funkcję One Touch Cappuccino, która umożliwia przygotowanie mlecznego cappuccino po naciśnięciu jednego przycisku.


Jura X8 – profesjonalny sprzęt do parzenia kawy

Najwyższej klasy ekspres ciśnieniowy X8 marki Jura, który przystosowany jest do parzenia od 70 do 120 filiżanek kawy. Charakteryzuje go nowoczesna konstrukcja, najwyższa jakość przygotowywanych napojów kawowych, jak również wykorzystanie unikalnego systemu uzupełniania świeżej wody.

Dzierżawa Jura X8

Rodzaj ekspresu

Prezentowane przez nas sprzęty to profesjonalne ekspresy automatyczne, które swoje zastosowanie znajdują w średniej wielkości biurach, w których dzienna wydajność wynosi około 60-80 kaw dziennie. Ekspresy marki Jura oraz ekspres Saeco to idealne produkty do przestrzeni biurowych, jak również małej gastronomii.

 

Konstrukcja

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Top HSC to model wyposażony w duże zbiorniki na kawę (1 kg), wodę (4 l) oraz fusy kawowe (40 porcji). Zaprojektowano w nim tacę ociekową o pojemności 1l oraz wylewkę gorącej wody i pary. Ekspres ten charakteryzuje także podwójna pompa oraz podwójny bojler.

Ekspres ciśnieniowy Jura WE8 to model z dużymi, wygodnymi do użytku biurowego zbiornikami. Zastosowano w nim zbiornik na ziarna kawy o pojemności 500 gram, 3-litrowy zbiornik na wodę oraz pojemnik na 25 porcji fusów. Dodanoo do niego regulowaną wylewkę kawy oraz dyszę gorącej wody.

Jura X8 to natomiast ekspres z 0,5-kilogramowym pojemnikiem na ziarna kawy z możliwością rozszerzenia do 1 kg, 5-litrowym zbiornikiem na wodę oraz pojemnym zbiornikiem na fusy, mieszczącym 40 porcji. Model ten charakteryzuje regulowana wysokość wylewki kawy, jak również unikalny system uzupełniania świeżej wody, co znacząco wpływa na jego walory użytkowe.

 

Design

Wszystkie oferowane przez nas ekspresy do dzierżawy wyróżnia nowoczesny design, a także precyzyjna estetyka. Ekspres automatyczny Saeco Aulika Top HSC wykorzystuje czytelny interfejs z 8 podświetlanymi klawiszami wyboru oraz ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz, znacząco wpływający na łatwość w obsłudze. Solidna, stalowa obudowa oraz grafitowe wykończenie to prawdziwa wisienka na torcie, znakomicie uzupełniająca całość.

Podobnie jak ekspres Saeco, model Jura WE8 to także najwyższa jakość wykonania, jak również zastosowanie wysokogatunkowej stali jako materiał budujący obudowę. Kolorowy wyświetlacz TFT ułatwia codzienną obsługę i sprawia, że przyrządzanie kawy staje się banalnie proste.

Nowoczesny ekspres do kawy Jura X8 to kolejny sprzęt niebywale prosty w obsłudze za sprawą zastosowania czytelnego, graficznego wyświetlacza TFT. Dzięki niemu możemy dowolnie skonfigurować podstawowe specjały kawowe i zaprogramować te ulubione przepisy. Na panelu frontowym w szybki sposób wybierzemy także odpowiedni rodzaj kawy, w tym espresso, kawę zwykłą, cappuccino, czy też latte.

 

Funkcjonalność

Stylowy ekspres do dzierżawy Saeco Aulika Top HSC pozwala na przyrządzenie 7 różnych specjałów kawowych, w tym możliwość zaparzenia kawy americano z dodatkiem gorącej wody. Zastosowano w nim system One-Touch cappuccino, który pozwala na przygotowanie mlecznego cappuccino za przyciśnięciem zaledwie jednego przycisku. Co więcej, równocześnie możemy przyrządzić dwa napoje równocześnie, dzięki czemu oszczędzamy czas. Dodatkowym atutem jest system cappuccinatore „Pinless Wonder”, który ułatwia przygotowywanie całej gamy napojów mlecznych.

Ekspres Jura WE8 umożliwia przygotowanie aż 12 specjałów kawowych, do których potrzebne jest wykorzystanie sześciostopniowego młynka Aroma G3, procesu P.E.P (proces ekstrakcji pulsacyjnej) odpowiadającego za smak i aromat kawy, jak również funkcji One Touch Cappuccino, dzięki której przygotujemy szeroką gamę napojów mlecznych za pomocą jednego przycisku.

Podobnie jak poprzednik, ekspres Jura X8 wykorzystuje najnowsze technologie, do których zaliczamy proces ekstrakcji pulsacyjnej P.E.P., sześciostopniowy młynek Aroma G3 oraz funkcję One Touch Cappuccino. Jego niepodważalnym atutem jest możliwość przygotowania aż 21 specjałów kawowych.

 

Wydajność

Ekspresy do dzierżawy oferowane przez nas to modele idealne do średniego biura, w którym optymalna wydajność wynosi ok 60-80 przygotowywanych kaw. Ekspres do kawy marki Saeco charakteryzuje wydajność na poziomie 80 filiżanek kawy dziennie, ekspres Jura WE8 to idealny produkt do miejsc, w których spożywa się około 30-50 kaw dziennie, natomiast ostatni model – Jura X8 – to profesjonalny sprzęt przygotowujący aż 120 filiżanek kawy w ciągu dnia.

 

Parametry techniczne

 

Saeco Aulika Top HSC

Jura WE8

Jura X8

Wymiary (w x h x d)

33,4 x 57,4 x 45,2 cm

29,5 x 41,9 x 44,4 cm

37,3 cm x 47 cm x 46,1 cm

Waga

22 kg

9.8 kg

14 kg

Kolor

srebrny/ czarny

srebrny/ czarny

srebrny/ czarny

Zasilanie

230 V/50 Hz

230 V/50 Hz

220/240 V / 50 Hz

Pobór mocy

1400 W

1450 W

1450 W

 

Wszystkie prezentowane ekspresy do kawy dostępne są w naszym sklepie w opcji dzierżawy.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień