Dzierżawa ekspresu do kawy - jak wybrać najlepszy ekspres do średniego biura?

In: Kawa w biznesie On:

Korzyści z dzierżawy ekspresu do kawy oraz przegląd ekspresów do średniego biura z możliwością dzierżawy na CaffeDelMondo.

Ekspresy do kawy to dobra materialne, które podobnie jak samochody czy działki, można dzierżawić. Dzierżawa jest to bowiem odpłatne udostępnienie prawa lub rzeczy bez przenoszenia prawa własności. W obecnych czasach coraz więcej firm, korporacji i lokali decyduje się na dzierżawę ekspresu, która jest dla nich lepszą opcją niż zakup, wynajem ekspresu lub leasing. Prowadzisz średnią firmę i chciałbyś zapewnić pracownikom dostęp do świeżej i pysznej kawy, ale wydatek rzędu kilku tysięcy złotych na profesjonalny ekspres do kawy nie wchodzi w grę? A może kupiony niedawno ekspres odmówił posłuszeństwa, naprawa jest bardzo kosztowna i szukasz nowego ekspresu z opcją serwisowania? Poznaj dzierżawę ekspresów do kawy w CaffeDelMondo od A do Z!

Czy dzierżawa ekspresu do kawy to dobre rozwiązanie?

Przy średniej wielkości biurach zatrudniających między 30 a 100 osób rozwiązanie takie jak dzierżawa ekspresu ma duży sens zarówno ekonomiczny, jak i i racjonalny. W dzisiejszych czasach to czas i koszt pracy jest najistotniejszym zasobem, dlatego warto czynności poboczne takie jak serwis i odkamienianie ekspresu zostawić komuś innemu. W tym przypadku "ktoś inny" to my, a dokładniej nasi doświadczeni serwisanci. 

Długoterminowe korzyści, jakie niesie ze sobą dzierżawa, sprawiają, że to właśnie ona cieszy się stale rosnącą popularnością. Wynajem ekspresu jest zwykle krótkoterminowy, np. na konkretną okoliczność, stąd koszt miesięcznego abonamentu jest wyższy niż w przypadku dzierżawy. Leasing ekspresu to tylko forma finansowania jego zakupu, do której doliczyć należy koszt zakupu kawy oraz koszt obsługi serwisowej w razie awarii.

Główną przewagą dzierżawy ekspresu do biura jest przewidywalność kosztu, który co miesiąc jest taki sam i jest tożsamy z kwotą zawartą w umowie. W przypadku dzierżawy nie musisz obawiać się nieprzewidzianych kosztów związanych np. z obsługą serwisową.

Dzięki dzierżawie masz możliwość wyboru ekspresu spełniającego wszystkie Twoje wymagania, nie musisz iść w tej kwestii na kompromisy. Przy zakupie jednorazowym często wybiera się gorszy model lub posiadający mniej funkcji z myślą o zminimalizowaniu ponoszonego kosztu. 

 

Na czym polega dzierżawa ekspresu do kawy?

Dzierżawa ekspresu do kawy w CaffeDelMondo to kompleksowa usługa, w skład której wchodzi, w zależności od wybranego pakietu: dostawa ekspresu, instalacja, ewentualne podłączenie do przyłącza wody, obsługa serwisowa, w tym odkamienianie. Nie musisz tracić czasu by przeprowadzić ten niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania ekspresu proces, nasi serwisanci wszystkim się zajmą, by dzierżawiony ekspres działał bezawaryjnie i niezawodnie.

To jednak nie wszystko co oferujemy w ramach umowy dzierżawy. Usłudze dzierżawy ekspresu do kawy towarzyszy bezpłatna i regularna kontrola standardu i jakości przyrządzanej przez ekspres kawy, mycie i smarowanie bloku zaparzającego, dostawy tabletek oraz innych środków do czyszczenia ekspresów, bezpłatna wymiana filtrów oraz regularne dostawy świeżo palonej kawy ziarnistej z naszej oferty ze zniżką.

Wybierając dzierżawę ekspresu w CaffeDelMondo masz również gwarancją profesjonalnego przeszkolenia z obsługi ekspresu, pomoc telefoniczną w przypadku wystąpienia problemów oraz gwarancję reakcji serwisu ekspresów w ciągu 12 do maksymalnie 48h w dni robocze, gdy wystąpi usterka. Jeśli okaże się, że awaria nie może być usunięta u Klienta, zapewniamy ekspres zastępczy na czas wykonywania czynności serwisowych.

Idealny ekspres do kawy do średniego biura

W ofercie Caffedelmondo znajdziecie Państwo bogaty asortyment wysokiej jakości ekspresów do kawy, które sprawdzą się podczas użytku biznesowego. Jeżeli chodzi ekspresy do biura, to warunkiem wyboru modelu idealnego jest założenie, jak duże jest nasze biuro i jaka jest szacunkowa ilość przyrządzanych kaw w ciągu dnia. W związku z tym, najlepszym ekspresem do kawy do średniej wielkości biura jest taki sprzęt, który oferuje dzienną wydajność na poziomie do ok. 30-100 filiżanek kawy. Oto naszym zdaniem 3 najlepsze propozycje, które pokrótce przedstawimy.

Saeco Aulika EVO Top HSC - wyjątkowa estetyka i nieograniczone możliwości

Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco Aulika EVO Top HSC to najnowsze rozwiązanie włoskiego producenta. Ekspres zastąpił sprawdzoną Aulika Top, jest to sprzęt idealny do tych miejsc, w których wymagany jest pełen profesjonalizm. Jego niezaprzeczalnym atutem jest możliwość przyrządzenia aromatycznego, mlecznego cappuccino o około 25 sekund szybciej w porównaniu do poprzedniego modelu. Ponadto ekspres posiada duży zbiornik na wodę (4L), ziarna (1kg) oraz fusy (40 porcji). Ekspres automatyczny Saeco Aulika Top HSC wykorzystuje czytelny interfejs z 8 podświetlanymi klawiszami wyboru oraz ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz, znacząco wpływający na łatwość w obsłudze. Solidna, stalowa obudowa oraz grafitowe wykończenie to prawdziwa wisienka na torcie, znakomicie uzupełniająca całość designu.

Stylowy ekspres biurowy do dzierżawy Saeco Aulika Top HSC pozwala na przyrządzenie 7 różnych specjałów kawowych, w tym możliwość zaparzenia kawy americano z dodatkiem gorącej wody. Zastosowano w nim system One-Touch cappuccino, który pozwala na przygotowanie mlecznego cappuccino za przyciśnięciem zaledwie jednego przycisku. Co więcej, równocześnie możemy przyrządzić dwa napoje równocześnie, dzięki czemu oszczędzamy czas. Dodatkowym atutem jest system cappuccinatore „Pinless Wonder”, który pozwala na profesjonalne przygotowywanie całej gamy napojów mlecznych. Dzienna wydajność do 80 kaw dziennie.

Jura WE8 – najwyższa jakość kawy w każdym biznesie

Kolejna propozycja to w pełni automatyczny ekspres do kawy WE8 marki Jura, który charakteryzują niezwykłe walory estetyczne, jak również bogactwo najlepszych specjałów kawowych, które dzięki niemu przygotujemy. Zastosowano w nim liczne technologie, w tym funkcję One Touch Cappuccino, która umożliwia przygotowanie mlecznego cappuccino po naciśnięciu jednego przycisku. Ekspres ciśnieniowy Jura WE8 to model z dużymi, wygodnymi w użytku biurowym, zbiornikami. Zastosowano w nim zbiornik na ziarna kawy o pojemności 500 gram, 3-litrowy zbiornik na wodę oraz pojemnik na 25 porcji fusów. Regulowana wylewka kawy oraz dysza gorącej wody to kolejne jego atuty. Kolorowy wyświetlacz TFT ułatwia codzienną obsługę i sprawia, że przyrządzanie kawy staje się banalne. Ekspres Jura WE8 umożliwia przygotowanie aż 12 specjałów kawowych, które zadowolą każdy gust. Szereg rozwiązań zastosowanych w tym modelu, jak młynek Aroma G3, Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej oraz funkcja One Touch, sprawiają, że obsługa jest intuicyjna, a przygotowana przez ekspres kawa - wyśmienita. Dzienna wydajność tego modelu wynosi do 30 filiżanek kawy.


Jura X8 – profesjonalny ekspres do parzenia kawy w biurze

Najwyższej klasy ekspres ciśnieniowy X8 marki Jura przystosowany jest do parzenia powyżej 90 filiżanek kawy dziennieJura X8 to model z 0,5-kilogramowym pojemnikiem na ziarna kawy z możliwością rozszerzenia do 1 kg, 5-litrowym zbiornikiem na wodę oraz pojemnym zbiornikiem na fusy, mieszczącym 40 porcji. Model ten charakteryzuje regulowana wysokość wylewki kawy, co umożliwia picie kawy z różnej wielkości kubków i filiżanek.

Nowoczesny ekspres do kawy Jura X8 to sprzęt niebywale prosty w obsłudze za sprawą zastosowania czytelnego, graficznego wyświetlacza TFT. Dzięki niemu możemy dowolnie skonfigurować dostępne specjały kawowe, by otrzymać doskonały napój. Podobnie jak WE8, ekspres Jura X8 wykorzystuje najnowsze technologie, do których zaliczany jest Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.), 6-stopniowy młynek Aroma G3 oraz funkcję One Touch Cappuccino. Niepodważalnym atutem tego ekspresu jest możliwość przygotowania aż 21 specjałów kawowych.

Dzierżawa Jura X8

 

 

Porównanie parametrów technicznych 

 

Saeco Aulika Top HSC

Jura WE8

Jura X8

Wymiary (w x h x d)

33,4 x 57,4 x 45,2 cm

29,5 x 41,9 x 44,4 cm

37,3 cm x 47 cm x 46,1 cm

Waga

22 kg

9.8 kg

14 kg

Kolor

srebrny/ czarny

srebrny/ czarny

srebrny/ czarny

Zasilanie

230 V/50 Hz

230 V/50 Hz

220/240 V / 50 Hz

Pobór mocy

1400 W

1450 W

1450 W

 

Wszystkie prezentowane ekspresy do kawy dostępne są w naszym sklepie w opcji dzierżawy.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień