Jaki ekspres do biura, korporacji wybrać. Czym się kierować.

On:

Podstawowe odpowiedzi dotyczące tego na co zwrócić uwagę wybierając ekspres do biura, korporacji czy przestrzeni coworkingowej.

Czym kierować się wybierając ekspres do korporacji lub dużego biura ?

Przed zakupem lub podpisaniem umowy dzierżawy sprawdź dokładnie swoje zużycie dzienne i miesięczne kawy przelicz czy ekspres jest odpowiedni dla Twoich potrzeb. Ekspres w dużym biurze czy korporacji będzie wykonywał ponad 100 kaw dziennie w związku z tym potrzebujesz stałego podłączenia do wody lub ekspresu z dużym pojemnikiem wody. Następnie sprawdź pojemność zbiornika na fusy (tzw. ciasteczka) oraz pojemnik na kawę ziarnistą.Kolejną sprawą będzie to czy chcesz pić w biurze prawdziwe kawy mleczne, zwróć uwagę czy ekspres robi kawy mleczne za dotknięciem jednego przycisku (tzw. One Touch) ograniczy to czas przebywania jednej osoby przy ekspresie. Przelicz liczbę osób i specyfikę pracy, czasami lepszym rozwiązaniem jest zakup lub dzierżawa dwóch mniejszych ekspresów np. Saeco Aulika Evo Top lub Jura X10 niż jednego duży ekspresu jak Jura Giga X3c lub Necta Karisma.

saeco-czy-jura-jaki-ekspres-wybrać.jpg

Jaki ekspres wybrać Jura czy Saeco a może Necta?

W naszej opinii i z naszych doświadczeń wynika, iż jedne z najlepszych marek ekspresów automatycznych to Jura oraz Saeco w ofercie mamy również ekspresy Necta. Marki zasadniczo różnią się wyglądem ale kwestie designu pozostawiamy do indywidualnej oceny oraz umiejscowieniem oraz rodzajem bloku zaparzającego. W Saeco  oraz Necta mają Państwo pełny dostęp do bloku zaparzającego w celach regularnego mycia natomiast w ekspresach Jura blok jest zabudowany i nie ma do niego dostępu dlatego ekspres płucze się automatyczne oraz wymusza mycie bloku automatycznie przy użyciu tabletek marki Jura lub zastępczych.

Jaką kawę wybrać do ekspresu automatycznego w biurze ?

W zasadzie, nie ma odpowiedzi na to pytanie, to zależy od smaku i gustów. Jeżeli mamy ograniczony budżet będą to kawy z większą domieszką robusty 40 -50 % przez co tańsze osobiście zawsze zachęcamy do przetestowania wcześniej próbek mieszanek naszych kaw. Caffedelmondo to świeżo palona kawa w Polsce, polityka naszej firmy jest taka aby w jak najszybszym czasie po wypaleniu kawa była spożywana u Państwa w biurze. Do dyspozycji mają Państwo 5 mieszanek z różną domieszką robusty, oraz aż 9 tzw. singli pochodzących z konkretnych regionów Świata

Czy potrzebuję chłodziarkę do mleka ?

W praktyce wygląda to tak, że zazwyczaj odpowiedź jednoznacznie na tak, dzięki chłodziarce mleko utrzymuję odpowiednią temperaturę i odpowiednio się "pieni", ponadto mniej mleka się marnuje. 

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu lub

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień