Jura Giga X8 i Jura Giga X8c - nowa generacja automatycznych ekspresów do kawy

Automatyzacja ekspresów do kawy na nowym, jeszcze bardziej efektywnym poziomie, czyli najnowsze ekspresy do kawy Jura Giga X8 i Jura Giga X8c.

Producenci profesjonalnych ekspresów do kawy co rusz zaskakują nas nowymi rozwiązaniami technologicznymi w swoim sprzęcie, coraz bardziej udoskonalanym wyglądem i funkcjami. Marka Jura, jeden z liderów na rynku kawowym, prezentuje nam swoją nowość – w pełni profesjonalne ekspresy automatyczne do kawy  Jura Giga X8 oraz Jura Giga X8c.

Ekspresy do kawy Jura Giga X8 oraz Jura Giga X8c

 

 Czym wyróżniają się najnowsze ekspresy do kawy Giga X8 i Giga X8c?

- Nowe komponenty wewnętrzne, które mają zasadniczy wpływ na zwiększoną wytrzymałość sprzętu, lepszą wydajność i uproszczone serwisowanie/konserwacja;

- Innowacyjna, podwójna wylewka, która została zaprojektowana zgodnie z wymogami i potrzebami profesjonalnych lokali gastronomicznych;

- Spektakularna tacka ociekowa, która jest teraz jeszcze prostsza w wyjmowaniu i opróżnianiu, a dodatkowo można ją czyścić w zmywarce;

- Intuicyjny wyświetlacz dotykowy LED, który gwarantuje prostą obsługę i nieprawdopodobną elastyczność.

 

Jura Giga X8

Szwajcarska jakość na jeszcze wyższym poziomie

Ekspresy do kawy Jura Giga X8 oraz Jura Giga X8c prezentują imponujący design i niebywałą wytrzymałość. Modele wykończone zostały w kolorze Aluminium Black, co dodaje im elegancji i klasy. Za wyglądem podąża także innowacyjna konstrukcja, gwarantująca higienę za sprawą certyfikatu TUV. W ekspresach Jura zastosowano w pełni zintegrowane programy do czyszczenia oraz płukania, dzięki czemu za pomocą jednego przycisku zadbamy o higienę  naszego sprzętu.

Higiena ekspresów do kawy Jura

W tym miejscu warto wspomnieć o udoskonalonym czyszczeniu systemu mlecznego, co zostało przetestowane przez naszych klientów. Za możliwość tę odpowiada w pełni zautomatyzowany proces uruchamiany za pomocą zaledwie jednego przycisku wyświetlacza.

Ekspresy automatyczne Jura

 

Giga X8 oraz Giga X8c – nowa generacja ekspresów do kawy

Picie kawy przyrządzonej w najnowszych ekspresach marki Jura to czysta, aromatyczna przyjemność. Zastosowano w nich bowiem dwa wysokiej klasy ceramiczne młynki tarczowe oraz innowacyjną technologię A.G.A. (Automatic Grinder Adjustment), w postaci elektronicznie sterowanej, automatycznej regulacji. Kolejnym atutem jest Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.), który ma na celu optymalizować czas ekstrakcji w przypadku krótkich specjałów.

Ekspresy do kawy z najnowszej serii Giga to modele obsługiwane za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3’’. Całość uzupełnia nowoczesna taca ociekowa, którą w prosty sposób wyciągniemy, opróżnimy, a także wyczyścimy w zmywarce.

Jura Giga X8 i Giga X8c

 

Najlepsza możliwa wydajność

Ekspresy ciśnieniowe z kolekcji Jura Giga przekonują najwyższą z możliwych wydajnością, sięgającą aż 200  filiżanek kawy  dziennie. W związku z tym sprzęt ten wybierany jest przede wszystkim do piętrowych biurowców, sal konferencyjnych, przestrzeni z branży HoReCa, jak również rozwiązań Coffee to Go.

Ekspresy biurowe Jura - nowość

Parametry techniczne

Pojemność zbiornika na wodę 5 l
Pojemność zbiornika na fusy (porcje) 40
Ilość zbiorników na ziarna kawy 2
Pojemność zbiornika na ziarna kawy z pokrywą chroniącą aromat 650 g
Długość kabla zasilającego 1,1 m
Napięcie 220 - 240 V ~
Natężenie prądu 10 amp
Częstotliwość 50 Hz
Moc 2700 wat
Systemy do rozliczania zgodny
Zużycie energii podczas czasu oczekiwania < 0.5 Watt
Waga 19 kg
Szerokość 37 cm
Wysokość 56,5 cm
Głębokość 49,7 cm

~*~

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu: profesjonalnymi ekspresami do kawy oraz najwyższej jakości kawami ziarnistymi.

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień