Saeco Phedra Evo – czy najlepszy automatyczny ekspres do hotelu, domu weselnego ?

On:

Saeco Phedra Evo - czy jest to najlepszy ekspres w tym segmencie ? Na pewno jest bardzo atrakcyjny cenowo jak na swoje możliwości i wydajność.

Wybór ekspresu do kawy do hotelu lub ekspresu  do kawy do domu weselnego to z pozoru prosta sprawa. Wydawać by się mogło, że najlepiej sprawdzi się tam ten sam model, który wybierany jest do biura. Różnica jednak polega na częstotliwości serwowania napojów kawowych. W przestrzeni biurowej kawa podawana jest na życzenie pracownika, a odstępy pomiędzy kolejnymi jej filiżankami niejednokrotnie są dosyć duże. Z drugiej strony, podczas wesela lub obiadu w hotelu kawę równocześnie może otrzymać spora grupa osób.

 

Czym kierować się podczas wyboru ekspresu do kawy do hotelu lub domu weselnego?

W związku z tym, ekspres do kawy do hotelu lub automatyczny ekspres do kawy do domu weselnego musi przede wszystkim spełniać wymagania organizacyjne tego typu lokali. Najważniejszym aspektem jest jego wysoka wydajność, by mógł przyrządzać duże ilości kaw dziennie. Niemniej istotna jest szybkość przygotowywanych napojów kawowych, jak również ich profesjonalizm tak, by smak kawy zachwycił każdego gościa.

Na koniec jeszcze jeden czynnik, na który zwracają właściciele hoteli i domów weselnych podczas wyboru ekspresu do kawy do swojego lokalu – wbudowany system płatniczy, który ułatwi jego obsługę przez gości hotelowych lub weselnych.

 

Saeco Phedra Evo – elegancja i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Jaki jest zatem idealny ekspres do kawy do hotelu lub domu weselnego, który sprosta wszystkim wymaganiom właścicieli? Naszym zdaniem wszystkie najważniejsze cechy idealnego ekspresu do kawy do hotelu lub domu weselnego posiadają profesjonalne ekspresy automatyczne z kolekcji Saeco Phedra Evo.

Saeco Phedra Evo to seria stworzona z myślą przede wszystkim o lokalach gastronomicznych, w tym także hotelach i domach weselnych, w których oferowana jest szeroka gama różnych napojów kawowych – możemy korzystać z aż 8 wariantów, które wśród których każdy może znaleźć dla siebie ten idealny. Naszą propozycją jest ekspres automatyczny Saeco Phedra Evo Cappuccino, który wyposażono w dodatkową opcję – korzystanie ze świeżego mleka.

saeco phedra 

Rodzaj ekspresu

Saeco Phedra Evo Cappuccino to wszechstronny, profesjonalny ekspres vendingowy z segmentu table-top. Prócz tradycyjnych funkcjonalności wyróżnia go możliwość zakupienia wraz z dedykowanym systemem płatniczym. W ten sposób nasz ekspres automatyczny w prosty sposób przemieni się w maszynę vendingową, dzięki której możemy wycenić wybrane napoje kawowe i oferować je klientom po wpłaceniu odpowiedniej kwoty.

Konstrukcja

Wysokiej klasy ekspres automatyczny Saeco Phedra Evo charakteryzuje innowacyjna konstrukcja, którą opracowano w taki sposób, by zachwycała niebywałą dbałością o każdy szczegół i zjawiskowym designem, co jest jednym z głównych atutów ekspresów Saeco.

Jeżeli chodzi o budowę ekspresu Phedra Evo warto wspomnieć o automatycznym systemie Cappuccinatore, dzięki któremu w prosty i szybki sposób spienimy mleko do kawy, jak również dwustopniowej wylewce do kawy, która pozwala na ustawienie filiżanek, kubków i szklanek. Wyposażono go również w duży pojemnik na kawę ziarnistą, a także 2-3 osobne pojemniki produkty instant. Prezentowany ekspres vendingowy Saeco wyróżnia duży, kolorowy wyświetlacz z intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu w prosty sposób zaprogramujemy nasz sprzęt.

Co więcej, ekspres Saeco Phedra Evo Cappuccino posiada duży zbiornik na wodę, z którego będziemy mogli korzystać nawet w przypadku braku możliwości podłączenia do sieci wodociągowej.

Design

Nowy ekspres do kawy Saeco Phedra Evo Cappuccino to nie tylko innowacyjna konstrukcja, ale także nowoczesny, atrakcyjny design, który charakteryzuje niezwykła dbałość o jakość wykończenia. Model w połyskującym, czarnym kolorze idealnie dopełni wygląd każdego hotelu lub domu weselnego.

W prezentowanym modelu zastosowano także optymalny bojler o pojemności 0,3 l, który wykonano z mosiądzu.

 

Funkcjonalność

Saeco Phedra Evo Cappuccino pozwala na przyrządzenie różnego rodzaju napojów kawowych, poczynając od intensywnego, czarnego espresso lub americano, a kończąc na mlecznym cappuccino i caffe latte z pianką, które można przygotować dzięki zaawansowanemu systemowi Cappuccinatore.  Co więcej, model ten wyposażono w opcję przygotowania gorącej czekolady lub gorącego mleka. Każdy z napojów jest gotowy do przygotowania za dotknięciem zaledwie jednego przycisku.

 

Wydajność

Jak zostało wspomniane już na początku, jednym z głównym aspektów, na które zwracają właściciele hoteli i domów weselnych zwracają uwagę przede wszystkim na wydajność ekspresu do kawy, który pragną zakupić. Prezentowany przez nas ekspres automatyczny Saeco Phedra Evo Cappuccino jest w stanie przygotować około 70-120 filiżanek kawy dziennie, co daje nam sumę ponad 3000 kaw miesięcznie.

 

Parametry techniczne

Wymiary (w x h x d)

393 x 695 x 508 mm

Waga

31.3 kg

Kolor

czarny

Zasilanie

230 V/50 Hz

Pobór mocy

1250 W

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą

1 kg

Graficzny wyświetlacz

TAK

Podwójna wylewka kawy

TAK

 

Ekspres automatyczny Saeco Phedra Evo Cappuccino to prawdziwy hit na rynku kawowym. Znakomicie sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym i w hotelu, zachwycając gości niepowtarzalnym aromatem parzonej kawy, natomiast szeroki wybór napojów kawowych pozwoli na przygotowanie idealnego napoju dla każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta.

W ofercie marki Saeco z serii Phedra Evo znajdziemy również drugą pozycję – Saeco Phedra Evo Espresso, który pomimo braku systemu Cappuccinatore równie dobrze sprawdzi się w przestrzeniach hotelowych i gastronomicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych ekspresów do kawy dla klientów HoReCa.

Na koniec niespodzianka dla naszych czytelników – dla tych, którzy zdecydują się na zakup ekspresu z serii Saeco Phedra Evo czeka specjalny bonus. Zapisując się do naszego newslettera otrzymujecie 3% rabat na zakup jednego z dwóch modeli. Zapraszamy!

Ponadto, jeśli nie chcą Państwo przejmować się serwisem ekspresów i wykładać własnej gotówki najlepszym rozwiązaniem będzie dzierżawa.

Comments

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień