Saeco Liryka - najlepszy i najwydajniejszy ekspres do 2000 zł

Saeco Liryka - najlepszy i najwydajniejszy ekspres do 2000 zł

Ekspres do kawy to sprzęt, który potrafi zdziałać prawdziwe cuda - pozwala stworzyć najbardziej aromatyczne specjały kawowe, które w szybki sposób postawią nas na nogi i rozpieszczą zmysły. Na rynku znajdziemy wiele modeli, które różnią się funkcjonalnościami, designem, a co najważniejsze - ceną. Jeżeli zatem stoimy przed zakupem idealnego ekspresu do kawy, a nasz budżet wynosi maksymalnie 2 000 zł, to proponujemy zwrócić swą uwagę na model Lirika OTC renomowanej marki Saeco.

Urządzenia z tej serii to ekspresy niezwykle wszechstronne i stylowe, które skierowane są do wymagających, profesjonalnych użytkowników, jak również firm z segmentu HoReCa. Zastosowano w nich wszystkie najlepsze rozwiązania, jakie opracowała marka Saeco. W czym tkwi w takim razie ich sekret?

Saeco Liryka - najlepszy i najwydajniejszy ekspres do 2000 zł

Dlaczego Saeco Lirika OTC?

Jak zostało już wcześniej wspomniane, ekspres Lirika OTC idealnie sprawdzi się w każdym domu, niewielkim biurze oraz lokalach z branży HoReCa, gdzie dzienna wydajność nie przekracza 30 filiżanek aromatycznej kawy. Model ten jest w stanie przygotować nam równocześnie dwie wyśmienite kawy espresso lub dwie kawy czarne - wszystko to za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku!

Saeco Lirika OTC to także model, w którym wykorzystano innowacyjny spieniacz do mleka, umożliwiający przygotowanie kaw mlecznych takich jak cappuccino lub latte konieczności przesuwania filiżanki.

Warto zwrócić również na jego atrakcyjny design - ergonomicznie rozmieszczone przyciski, jak również czytelny wyświetlacz sprawiają, że obsługa ekspresu Saeco Lirika OTC jest banalnie prosta i szybka. Dopełnieniem całości jest z pewnością duży pojemnik na wodę, kawę ora fusy.

Saeco Liryka - najlepszy i najwydajniejszy ekspres do 2000 zł

Najważniejsze zalety ekspresu Saeco Lirika OTC:

  • pojemny zbiornik na kawę ziarnistą, wodę i fusy,
  • taca ociekowa o pojemności 0,5 l,
  • system One-Touch cappuccino,
  • możliwość przygotowywania 2 espresso lub 2 kaw czarnych jednocześnie,
  • wylewka gorącej wody i pary,
  • opcja wstępnego mielenia,
  • stalowa obudowa,
  • gwarancja 12 miesięcy.

Jeżeli nadal nie czujecie się Państwo przekonani, to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Dokonamy wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, rozwiać wątpliwości i ułatwić podjęcie odpowiedniej decyzji.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code