Jaki ekspres na targi lub konferencje

Jaki ekspres na targi lub konferencje

Jaki ekspres na targi branżowe, szkolenie lub inne okazjonalne wydarzenie wybrać 

Pierwsze pytania na które musi sobie dopowiedzieć to jaką ilość gości oraz w jakim czasie będziesz chciał obsłużyć. Inaczej obsługuje się gości podczas targów gdy spotkania są rozłożona równo na całe dni, a zupełnie inaczej gdy obsługujemy 15 minutowe przerwy kawowe podczas szkolenia. 

Ilość wykonywanych kaw w jednym ciągu bez uzupełniania wody (zakładamy, iż zastosowanie stałego przyłącza nie będzie możliwe):

Jura XJ9 - 40 kaw
https://caffedelmondo.pl/wynajem-ekspresu/91-wynajem-ekspresu-jura-xj9.html

- Jura XS90 - 30 kaw
https://caffedelmondo.pl/wynajem-ekspresu/90-wynajem-ekspresu-jura-xs90.html

- Saeco Roayl - 20 kaw 

Ilość wykonywanych kaw w ciągu 10 min (praca ciągła, średnia 50% kawy czarne 50% kawy mleczne)

- Jura XJ9 - 10 kaw
https://caffedelmondo.pl/wynajem-ekspresu/91-wynajem-ekspresu-jura-xj9.html

Jura XS90 -  10 kaw
https://caffedelmondo.pl/wynajem-ekspresu/90-wynajem-ekspresu-jura-xs90.html

- Saeco Royal - 10 kaw

Jak widać powyżej mimo tego, że ogólnie rzecz ujmując ekspres jest wydajniejszy i ma większe możliwości jeśli chodzi obciążenia dzienne co miało by większe znaczenie w zakupie lub dzierżawie to na szybkość wykonywanych kaw a co za tym idzie na szybkość obsługi gość nie ma aż tak dużego wpływu.

Zatem jeśli masz obsłużyć dużą liczbą gość w krótkim czasie zalecamy zestawienie kilku tańszych w wynajmie ekspresów Saeco Royal, jeśli potrzebujesz coś na targi branżowe podczas których będą obywały się ważne rozmowy które trwają dłużej, potrzebujesz prestiżowego ekspresu o wysokiej jakości a kawa powinna być podawana w filiżankach, sugerujemy w takim wypadki wynajem Jura XJ9 lub tańszy ale mniej reprezentacyjny wynajem XS90


Dodatki do kawy kubki i filiżanki

Sprawa prosta niemniej jednak wymaga przemyślenia, czy kawa będzie podawana w filiżankach czy w kubkach. Dostarczenie 100 filiżanek oraz powierzchnia do ich wymaga zaplanowania, znacznie prostszym rozwiązaniem będą kubeczki jednorazowe pod kóre wcześniej zaprogramujemy ekspresy do kawy tak aby podczas Państwa eventu nie zaprzątało to nie potrzebnie głowy oraz nie zabierało czasu gdyż wiemy, iż będzie go nie wiele.

1 Comments

  • Avatar
   Michał Baran
   maj 9, 2018

   Dzień dobry, jakie są ceny wynajmu ekspresów na 2 dniowa impreze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code