Jura E8 Dark Inox (EC)


Kategoria: Ekspresy do biura
5 399,00 zł
Brutto

Jura E8 Dark Inox (EC) perfekcyjnie opanowuje szeroką gamę kawowych klasyków i specjałów. E8 posiada 17 przepisów kawowych dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku. Wydajność na poziomie 30 kaw dziennie jest idealnym uzupełnieniem małego biura.

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Jura E8 Dark Inox (EC) - Ekspres do biura

Osiągnięcie doskonałego smaku w filiżance jest wynikiem połączenia najlepszych składników i optymalnego procesu przygotowywania. Zaawansowany młynek P.A.G.2 gwarantuje, że każda filiżanka jest wypełniona idealnie zmieloną kawą. Poziomy mielenia można dostosować w dowolnym momencie za pomocą ergonomicznie ukształtowanego przełącznika. Ósma generacja jednostki zaparzającej 3D zapewnia idealne warunki parzenia i maksymalny smak. Dzięki temu E8 dostarcza doskonały smak kawy przez cały okres użytkowania urządzenia.

Jura E8 Dark Inox (EC) - Ekspres do biura

Intuicyjny i prosty w obsłudze

Jura E8 wyposażony w 3,5-calowy ekran, otoczony sześcioma intuicyjnymi przyciskami sterującymi, sprawia, że korzystanie z pełnych możliwości E8 staje się przyjemnością. Dzięki czytelnym obrazom i grafikom, nawigacja po funkcjach jest prosta i intuicyjna. Wszystkie specjały mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji, a ich układ na ekranie jest elastyczny. Nazwy produktów można łatwo wyświetlać lub ukrywać, co sprawia, że ekran jest zawsze przejrzysty. Wszystkie istotne informacje są klarownie prezentowane w kokpicie.

Idealnie gładka mleczna pianka

Ekspres został wyposażony w innowacyjny system mleczny. 

Dodatkowo, ekspres automatycznie zapewnia nieskazitelną czystość po jednym naciśnięciu przycisku One - Touch, co ułatwia konserwację urządzenia.

Nowoczesne wzornictwo

Jura przykłada szczególną uwagę do wzornictwa. Dlatego E8 wyróżnia się nie tylko rozpoznawalnym stylem, ale także dbałością o każdy detal, używając wysokiej jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Nowoczesny, smukły wygląd charakteryzuje się harmonijnie symetrycznymi liniami. Jasne i minimalistyczne formy, z celowo rozmieszczonymi akcentami, nadają mu strukturę i wyjątkowy charakter. Dzięki temu wzornictwo E8 jest przygotowane, aby przez wiele lat nadal prezentować się świeżo i nowocześnie.

Szeroka gama przepisów kawowych

E8 to absolutny mistrz przygotowywania różnorodnych kawowych klasyków i specjałów. Posiada aż 17 różnych przepisów kawowych, dostępnych za jednym dotknięciem przycisku. Oczywiście, możesz dostosować każdy napój do swoich własnych preferencji, zarówno jeśli chodzi o smak, jak i pojemność filiżanki. Dzięki najnowocześniejszej technologii, E8 gwarantuje maksymalną przyjemność z picia kawy, wydobywając pełen aromat z każdej mieszanki kawy i zachowując optymalne warunki ekstrakcji niezależnie od stopnia wypalenia ziaren.

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Przeznaczenie
Biuro
Kolor
Dark Inox
Pojemność zbiornika na wodę
1,9 l
Pojemność zbiornika na ziarna
280 g
Pojemność zbiornika na fusy
16 porcji
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
230 prąd przemienny
Pobór mocy
1450 wat
Szerokość
28 cm
Głębokość
44,6 cm
Wysokość
35,1 cm
Wydajność dzienna
30 kaw

Specyficzne kody

Zobacz także