Ekspres kolbowy gastronomiczny Gaggia czerwony
  • Ekspres kolbowy gastronomiczny Gaggia czerwony

Ekspres Gaggia GD COMPACT 1, gr. Sil., Red

8 239,77 zł
Brutto

Elegancki ekspres kolbowy Gaggia GD COMPACT 1 o niewielkich wymiarach, zaprojektowany przez znaną markę Gaggia. Idealnie sprawdza się w niewielkich lokalach gastronomicznych, w których pragniemy przyrządzić aromatyczną, pyszną kawę. Ekspres w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czerwonej.

Kolor
Ilość

PayPal

Gaggia GD Comp.1 gr. Sil., Red - doskonały design, nadzwyczajna funkcjonalność
Gaggia GD COMPACT 1 to wyjątkowy ekspres kolbowy, którego głównymi atutami są niewielkie rozmiary, atrakcyjny design, jak również najwyższa jakość wykonania.Główne zalety

Ekspres marki Gaggia występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnym lub czerwonym. Oba modele charakteryzują te same funkcje - pozwalają na równoczesne przyrządzenie dwóch filiżanek kawy, a także posiadają elegancki panel z pięcioma przyciskami. Ponadto, ekspres ten posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,5 litra, dzięki któremu nie potrzebujemy stałego źródła wody.

Ekspres Gaggia GD COMPACT 1 wyposażono w praktyczną półkę ze stali nierdzewnej, do podgrzewania nawet 15 filiżanek espresso.
Przeznaczenie

Ekspres kolbowy Gaggia swoje zastosowanie znajduje w małych lokalach gastronomicznych - niedużych kawiarniach, barach lub bistrach.
Wydajność

Prezentowany ekspres do kawy GD Compact 1 jest w stanie przygotować do 350 filiżanek wody w ciągu godziny, co świadczy o jego niewiarygodnej wydajności.Zadzwoń do nas o specjalne ceny dla klientów biznesowych: 601 920 900 lub napisz maila: biuro@caffedelmondo.pl

 

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Kolor
srebrny, czerwony
Pojemność zbiornika na wodę
2,5 l
Dysza gorącej pary
tak
Dysza gorącej wody
tak
Podgrzewanie filiżanek
tak
Tacka na nadmiar wody
tak
Napięcie
230 V
Pobór mocy
1500 W
Szerokość
55 cm
Głębokość
42 cm
Wysokość
53 cm
Gwarancja
12 miesięcy DRT sp. z o.o.
Waga
25 kg

Zobacz także