Ekspres automatyczny do biura Jura GIGA X3 Professional
  • Ekspres automatyczny do biura Jura GIGA X3 Professional
  • Ekspresy automatyczne na sprzedaż i do dzierżawy
  • Sprzedaż ekspresów biurowych, do gastronomii
  • Ekspresy automatyczne na sprzedaż i do dzierżawy

Ekspres Jura GIGA X3 Professional

18 900,00 zł
Brutto

Jura Giga X3 Professional - bardzo wydajny ekspres do kawy, który wybierany jest przede wszystkim do dużych biur, korporacji, przestrzeni "open space". Jego wydajność wynosi aż do 5000 kaw miesięcznie.

Ilość

Jura Giga X3 Professional - idealny ekspres do kawy do biura lub korporacjiW pełni automatyczny ekspres do kawy Jura Giga X3 Professional, który zaprojektowano w taki sposób, by spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających klientów korporacyjnych.


Główne zalety

Prezentowany ekspres Giga X3 Professional to przede wszystkim moc innowacyjnych technologii doskonale ujętych w jednym sprzęcie. Ekspres oferuje możliwość wyboru za naciśnięciem jednego przycisku 1 z 31 indywidualnie programowanych specjałów kawowych oraz dodatkowo 12 przepisów baristy, a wśród nich również modną kawa flat white. Równocześnie z niezwykle intuicyjną obsługą Giga X3 Professional zapewnia minimum wysiłku przy codziennej obsłudze dzięki zastosowaniu dużego zbiornika na ziarna o pojemności 1 kg z funkcją Aroma Protection. Z ekspresem marki Jura za pomocą jednego przycisku przyrządzimy między innymi aromatyczną kawę cappuccino lub latte macchiato. Ponadto, jest on bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

Przeznaczenie

Ekspres posiada wszystko, co jest ważne dla pracowników dużych biur, przestrzeni typu "open space", jak również pomieszczeń na odpoczynek korporacyjny.

Wydajność

5000 kaw miesięcznie - taką wydajność oferuje nam model Giga X3 Professional. A wszystko to w stylowym urządzeniu o kompaktowych rozmiarach!

Opinia

Giga X3 Professional to naszym zdaniem idealny sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym dużym biurze lub korporacji. Zapewniamy Państwu niezawodność prezentowanego modelu i satysfakcję z wyboru dzięki możliwości spożycia aromatycznej, pysznej kawy.Zadzwoń do nas o specjalne ceny dla klientów biznesowych: 601 920 900 lub napisz maila: biuro@caffedelmondo.pl

 

Opis

Przeznaczenie
duże biuro, korporacja, "open space"
Ilość zaprogramowanych przepisów
43
Kolor
Srebrny
Rodzaje przygotowywanych specjałów kawowych
1 Latte Macchiato1 Cappuccino2 Kawy1 Kawa2 Espresso1 Espresso2 Ristretti1 RistrettoDzbanek kawyMleko1 Flat White2 Flat Whites
Pojemność zbiornika na wodę
5 l
Pojemność zbiornika na ziarna
1000 g
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Wyświetlacz
Tekstowy
Młynek kawy
Tak
Kawa mielona
Tak
Programowanie mocy kawy
5 stopniowe
Regulacja wysokości wylewki kawy
70 - 159 mm
Spienianie mleka
Automatyczne
Programowanie ilości mleka
Tak
Programowanie temperatury wody
3 stopniowe
Podgrzewanie filiżanek
Nie
Podświetlenie filiżanki
Nie
Tacka na nadmiar wody
monitotorowana
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
220 - 240 prąd przemienny
Pobór mocy
2300 WAT
Szerokość
37 cm
Głębokość
50 cm
Wysokość
55 cm
Wyprodukowano
w Szwajcarii
Gwarancja
producenta 25 miesięcy
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw

Zobacz także