La Faimac Minimax profesjonalny ekspres 1 kolbowy
  • La Faimac Minimax profesjonalny ekspres 1 kolbowy

La Faimac Minimax profesjonalny ekspres 1 kolbowy

0,00 zł
Brutto

Ekspres kolbowy La Faimac Minimax z jedną kolbą, który charakteryzuje kompaktowy rozmiar i świetna wydajność. Model oferujący niskie zużycie energii i sprawne przygotowanie aromatycznego espresso oraz cappuccino. Wybierany do kawiarni lub restauracji.

Ilość

Ekspres kolbowy La Faimac Minimax 1 gr


Ekspres kolbowy La Faimac Minimax z jedną grupą kawową to model o niewielkich rozmiarach, a zarazem doskonałej funkcjonalności i świetnej wydajności. Oferuje najlepszej jakości kawę espresso i cappuccino, do której przygotowania nie potrzebujemy dużego zużycia energii. Szybko zmieli ziarna kawy i przygotuje wodę na herbatę.


Główne zalety

Prezentowany włoski ekspres La Faimac Minimax to model wyposażony we wszystkie niezbędne opcje, które pozwalają na przygotowanie aromatycznego espresso. Na górnej części ekspresu zaprojektowano specjalną tackę do suszenia filiżanek i kubków potrzebnych do przygotowania kawy.

W ofercie La Faimac znajdziemy ten sam model dostępny w wersji z przyłączem do sieci wodnej lub z przyłączem do zbiornika.Przeznaczenie

Ekspres do kawy La Faimac Minimax to rewelacyjna propozycja do każdej przestrzeni z branży HoReCa - do kawiarni, restauracji lub hotelu.