La Faimac Minimax S profesjonalny ekspres 1 kolbowy

0,00 zł
Brutto

La Faimac Minimax S z jedną kolbą to nieduży ekspres kolbowy, obsługiwany za pomocą dźwigni. Umożliwia przygotowanie najlepszej jakości espresso i cappuccino w dwóch filiżankach równocześnie. Świetny wybór do użytku domowego, a także do restauracji, kawiarni lub hotelu.

Ilość

Ekspres kolbowy La Faimac Minimax S 1 gr


Profesjonalny ekspres kolbowy do kawy La Faimac Minimax S o niedużych wymiarach, a także niezrównanej funkcjonalności i wydajności. Umożliwia sprawne przygotowanie aromatycznego espresso i cappuccino, a także gorącej wody do zaparzenia herbaty lub przygotowania gorącej czekolady. Szybko mieli ziarna kawy, gwarantując przy tym niskie zużycie energii.

Główne zalety

Ekspres kolbowy Minimax S to najmniejszy z produktów należących do serii, w której znajdziemy takie modele jak Kombi oraz Minimax. Model obsługiwany jest za pomocą dźwigni, co wpływa na jego funkcjonalność i łatwość w użytkowaniu. Zastosowano w nim także rurkę parową oraz pokrętło do gorącej wody, by móc zaparzyć równocześnie jedną lub dwie filiżanki espresso lub cappuccino.

W asortymencie La Faimac dostępny jest ekspres Minimax S z przyłączem do zbiornika lub do sieci wodnej.Przeznaczenie

Mały ekspres kolbowy Minimax S to świetna opcja zarówno do użytku domowego, jak również do niewielkich przestrzeni z branży HoReCa - do kawiarni, do restauracji lub hotelu.