Saeco Aulika Top Ri Antracytowa
  • Saeco Aulika Top Ri Antracytowa
  • Ekspres Saeco Aulika Top One Touch Cappucino
  • Ekspres Saeco Aulika Top One Touch Cappucino

Ekspres Saeco Aulika Top RI V2

4 380,00 zł
Brutto

Saeco Aulika Top Ri One Touch Cappuccino  w najnowszej wersji V2 to automatyczny ekspres do kawy,wyposażony w funkcję high speed cappuccino przy użyciu jednego przycisku z możliwością podłączenia do wody. Bardzo wydajne rozwiązanie które wykona do 2000 kaw miesięcznie. Model bardzo wytrzymały i uniwersalny do średniej wielkości biura, pensjonatu, hotelu. .

Ilość

Saeco Aulika Top RI V2 (najnowsza wersja)


Saeco to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy ekspresów do kawy, które wybieramy do naszych domów i biur. Jednym z ich produktów jest wyjątkowy model Aulika Top HSC One Touch Cappuccino, który doskonale wpasuje się w wygląd biur i lokali gastronomicznych.

Główne zalety

Ekspres Aulika Top HSC One Touch Cappuccino wyposażono w szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają codzienne korzystanie z niego i przyrządzanie smacznych, aromatycznych napojów kawowych. Prezentowany model wyposażono w system parzenia kaw mlecznych za przyciśnięciem jednego przycisku - system One-Touch cappuccino. Co więcej, daje nam możliwość przygotowania 2 napojów kawowych równocześnie. W ekspresie zastosowano pojemny zbiornik na kawę o pojemności 1 kg, zbiornik na wodę o pojemności 4 l, wylewkę gorącej wody i pary, podwójną pompę oraz wbudowany moduł Pinless Wonder Cappuccinatore.

Przeznaczenie

Prezentowany ekspres Aulika Top HSC One Touch Cappuccino to idealny model do dużych i średnich biur, jak również lokali gastronomicznych.

Wydajność

Wydajność oferowanego przez nas ekspresu do kawy wynosi około 80 kaw dziennie, co daje miesięczną wydajność około 2400 kaw.

Opinia

Model marki Saeco to naszym zdaniem najlepszy produkt w przedziale cenowym 4000-6000 zł, który możemy zaoferować do biura średniej i dużej wielkości. Znakomity design w połączeniu z wyjątkową funkcjonalnością.

Na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i mazowieckiego z przyjemnością dokonamy gratisowego przeszkolenia i dostawy prezentowanego ekspresu.  

Zadzwoń do nas poproś o specjalne ceny dla klientów biznesowych: 601 920 900 lub napisz maila: biuro@caffedelmondo.pl

 

Opis

Przeznaczenie
Średnie i duże biuro, mała gastronomia
Kolor
Antracytow
Pojemność zbiornika na wodę
4 litry
Przyłącze wody
TAK 3/4
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Wyświetlacz
Tekstowy
Młynek kawy
Tak
Kawa mielona
Tak
Programowanie mocy kawy
Tak
Spienianie mleka
Tak
Programowana ilość kawy w porcji
6 - 9 g
Dysza gorącej pary
Tak
Dysza gorącej wody
Tak
Podgrzewanie filiżanek
Tak
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
230 V
Pobór mocy
1400 W
Szerokość
33,4 cm
Głębokość
45,2 cm
Wysokość
57,4 cm
Gwarancja
24 miesiące
Wydajność miesięczna
do 3000 filiĹźanek
Wydajność dzienna
Do 60 kaw
Nowy produkt

Zobacz także