Jura Impressa X10
 • Jura X10
 • Jura X10
 • Jura X10 cappucinator
 • Jura X10 bok
 • Jura X10 panel
 • Jura X10 zamek kawy
 • Jura X10 zbiornik wody
 • Jura X10 panel dotykowy
 • Jura X10 tył
 • Jura Impressa X10
 • Jura Impressa X10

Ekspres Jura X10 Platinum

12 900,00 zł
Brutto

Ekspres Jura Impress X10 to powiększona i rozszerzona wersja ekspresu X8. Ekspres wyposażony o sprawdzony kolorowy wyświetlacz TFT oraz o duży 1kg zbiornik na ziarno. Oczywiście takie zalety jak duży zbiornik wody 5l oraz na odpady 40 szt pozostały bez zmian. Wydajność ekspresu szacujemy na poziomie do 80 kaw dziennie, w praktyce ekspres idealnie sprawdzi się przy zużyci od 6 do 18 kg kawy miesięcznie

Ilość

PayPal

Najnowsze rozwiązanie Jury to Impressa X10 wzbogacona o dotykowy wyświetlacz


Nowe rozwiązanie firmy Jura - automatyczny ekspres do kawy Impressa X10 z serii profesjonalnych ekspresów który daje niepowtarzalną możliwość wypicia aromatycznej kawy lub automatycznie przygotowanego cappuccino z prawdziwego mleka z jednym dotknięciem panelu dotykowego LCD.

Główne zalety ekspresu Jury

Ekspres Jura X10 zaopatrzono w bogactwo innowacyjnych rozwiązań, do który zaliczyć należy przede wszystkim kolorowy wyświetlacz LCD oraz powiększone przyciski, które umożliwiają nam obsługę ekspresu w prosty i intuicyjny sposób. Ekspres przygotuje bardzo szeroką gamę kaw mlecznych - wybierać możemy spośród 21 specjałów kawowych, które zadowolą kubki smakowe każdego smakosza. Ekspres posiada także duży, 5-litrowy zbiornik na wodę oraz możliwość podłączenia zestawu uzupełniającego wodę.


Przeznaczenie ekspresu - czy tylko do biura ?

Model Jura Impressa X10  najczęściej wybierany będzie do średniej wielkości biur czyli od 30 do 60 osób. Podyktowane to jest jego dużym zbiornikiem wody, powiększonym zbiornikiem oraz panelem dotykowym który przyspieszy obsługę. Ponadto ekspres staje się bardzo intuicyjny oraz atrakcyjny wizualnie co czyni go również doskonałym kandydatem do salonów samochodowych, poczekalni w gabinetach lekarskich,kosmetycznych oraz oczywiście w nie wielkich pensjonatach. 

Wydajność Jury

Ekspres zaprojektowano w taki sposób, by można było dzięki niemu przygotować do 2000 filiżanek kawy miesięcznie. W naszej opinie opłacalność zakupu modelu X10 zaczyna się od 6 kg kawy miesięcznie, natomiast ekspres nie powinien być planowany na zurzycie powyżej 18kg w takim wypadku zaproponowalibyśmy np Jura Giga X3c

Nasza opinia o ekspresie

Model Jura X10 to naszym zdaniem jeden z najlepszych ekspresów biurowych w przedziale cenowym 8000 - 14000 zł. Jego funkcjonalność, atrakcyjny design i wysoka wydajność dotykowy wyświetlacz możliwość podłączenia do wody jest tym, co sprawia, że polecamy go naszym klientom.

Na terenie Wrocław, Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Opole z przyjemnością dokonamy instalacji ekspresu oraz przeszkolenia.  

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Przeznaczenie
Biuro
Ilość zaprogramowanych przepisów
21
Kolor
Srebrny
Rodzaje przygotowywanych specjałów kawowych
1 Flat White1 Latte Macchiato1 Cappuccino2 Kawy1 Kawa2 Espresso1 Espresso2 Ristretti1 Ristretto
Pojemność zbiornika na wodę
5 l
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Wyświetlacz
Kolorowy dotykowy wyświetlacz TFT
Młynek kawy
młynek Aroma
Programowanie mocy kawy
10
Regulacja wysokości wylewki kawy
65 - 153 mm
Spienianie mleka
Kremowa pianka/mleko lub mleczna pianka
Programowanie temperatury wody
tak
Dysza gorącej wody
tak
Podświetlenie filiżanki
Podświetlenie filiżanki
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
230 prąd przemienny
Pobór mocy
1450 wat
Szerokość
37,3 cm
Głębokość
46,1 cm
Wysokość
52,4 cm
Wyprodukowano
w Szwajcarii
Gwarancja
producenta 25 miesięcy
Wydajność dzienna
Do 90 kaw

Zobacz także