Saeco Aulika TOP
  • Saeco Aulika TOP
  • Ekspres do biura Saeco Aulika TOP
  • Ekspres poleasingowy Aulika TOP
  • Ekspres do gastronomii oraz biura
  • Saeco Aulika TOP HSC V2
  • Ekspres poleasingowy Saeco Aulika TOP

Używany ekspres Saeco Aulika TOP

2 690,00 zł
Brutto

Saeco Aulika Top  One Touch Cappuccino  w najnowszej wersji V2 to automatyczny ekspres do kawy,wyposażony w funkcję high speed cappuccino przy użyciu jednego przycisku z możliwością podłączenia do wody. Bardzo wydajne rozwiązanie które wykona do 2000 kaw miesięcznie. Model bardzo wytrzymały i uniwersalny do średniej wielkości biura, pensjonatu, hotelu.

Ekspres z bardzo małym licznikiem wynoszącym 3.400 kaw

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Używany ekspres do kawy, bardzo prosty w obsłudze i niezawodny.

Saeco Aulika Top HSC V2


Saeco to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy ekspresów do kawy, które wybieramy do naszych domów i biur. Jednym z ich produktów jest wyjątkowy model Aulika Top HSC One Touch Cappuccino, który doskonale wpasuje się w wygląd biur i lokali gastronomicznych.

Główne zalety

Ekspres Aulika Top HSC One Touch Cappuccino wyposażono w szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają codzienne korzystanie z niego i przyrządzanie smacznych, aromatycznych napojów kawowych. Prezentowany model wyposażono w system parzenia kaw mlecznych za przyciśnięciem jednego przycisku - system One-Touch cappuccino. Co więcej, daje nam możliwość przygotowania 2 napojów kawowych równocześnie. W ekspresie zastosowano pojemny zbiornik na kawę o pojemności 1 kg, zbiornik na wodę o pojemności 4 l, wylewkę gorącej wody i pary, podwójną pompę oraz wbudowany moduł Pinless Wonder Cappuccinatore.

Przeznaczenie

Prezentowany ekspres Aulika Top HSC One Touch Cappuccino to idealny model do dużych i średnich biur, jak również lokali gastronomicznych.

Wydajność

Wydajność oferowanego przez nas ekspresu do kawy wynosi około 80 kaw dziennie, co daje miesięczną wydajność około 2400 kaw.

Opinia

Model marki Saeco to naszym zdaniem najlepszy produkt w przedziale cenowym 4000-6000 zł, który możemy zaoferować do biura średniej i dużej wielkości. Znakomity design w połączeniu z wyjątkową funkcjonalnością.

Opis

Przeznaczenie
Biuro, gastronomia
Pojemność zbiornika na ziarna
1000 g
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Wyświetlacz
Tekstowy
Młynek kawy
Tak
Dysza gorącej pary
Tak
Dysza gorącej wody
Tak
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
230 V
Pobór mocy
2300 W
Szerokość
33,4 cm
Głębokość
45,5 cm
Wysokość
57,4 cm
Gwarancja
1/3/6 miesięcy