Jura Impressa Xj5
 • Jura Impressa Xj5
 • Ekspres automatyczny Jura Xj5
 • Jura Xj5
 • Ekspres do biura Jura Xj5
 • Jura Impressa Xj5
 • Ekspres automatyczny Xj5
 • Ekspres poleasingowy Jura Xj5
 • Ekspres Automatyczny Jura Xj5

Używany ekspres Jura Xj5

2 390,00 zł
Brutto

Jeśli potrzebujesz w swojej drużynie specjalisty od espresso, musi to być IMPRESSA XJ5 Professional. W tej wersji w kolorze lśniącego srebra. Ten w pełni automatyczny ekspres do kaw czarnych zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta w zakresie idealnego smaku i aromatu kawy espresso, czy ristretto. Skierowany do wąskiej, ale zdecydowanej w doznaniach grupy smakoszy.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

 • Przesyłka kurierska DPD
 • Odbiór osobisty
 • Instalacja u klienta

Więcej

IMPRESSA XJ5 

Technologie

Specjalista do kaw czarnych, IMPRESSA XJ5 Professional , przygotuje 2 kawy, 2 espresso, 2 ristretto bezpośrednio z ekranu powitalnego, za naciśnięciem jednego przycisku. Potrafi przygotować jedną lub dwie filiżanki kawy w tym samym czasie – wszystko zależy od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. IMPRESSA XJ5 Professional to nie tylko doskonałej jakości kawa zamknięta w wyrafinowanej formie, ale również eco-inteligencja. JURA wyposażyła urządzenie w technologię ESM© (Energy Save Mode) oraz przełącznik Zero-Energy Switch, które aktywnie pomagają oszczędzać cenną energię.

Inteligentny System Uzupełniania Świeżej Wody

Inteligentny System Uzupełniania Świeżej Wody (Inteligent Fresh Water System – IFWS ©) jest możliwy do wykorzystania przy zastosowaniu Inteligentnego Zestawu Podłączenia Świeżej Wody. Poprzez zastosowanie tego unikalnego zestawu, JURA po raz pierwszy oferuje smakoszom kawy system, zapewniający zawsze świeżą wodę, a tym samym jeszcze lepszy smak i aromat specjałów kawowych. Ponieważ może być w pełni zintegrowany z ekspresem do kawy, nie wymaga dodatkowego miejsca. W połączeniu z zewnętrznym filtrem do wody CLARIS zapewnia optymalną ochronę przed osadzaniem się kamienia i dostarcza

Czyszczenie / Higiena

JURA projektuje urządzenia tak, aby były możliwie jak najprostsze w obsłudze i użytkowaniu. To samo dotyczy pielęgnacji urządzeń. Zintegrowany pogram płukania, czyszczenia i odkamieniania zmniejsza do minimum nakład pracy użytkownika – co zostało potwierdzone i zagwarantowane certyfikatem higienicznym TÜV.

Możliwość dostosowania do potrzeb

Szeroki asortyment akcesoriów dodatkowych daje możliwość stworzenia rozwiązania jakiego potrzebujesz, w zależności od potrzeb możesz ekspres wyposażyć w: Compact Payment Box – kompatybilny system rozliczeniowy, podgrzewacz do filiżanek, Inteligentny Zestaw Uzupełniania Świeżej Wody czy też zestaw odprowadzania fusów.

Dane techniczne:

Przyciski do przygotowania kaw:

Rodzaje napojów

2 kawy

1 kawa

2 espressi

1 espresso

1 ristretto

2 ristretti

Funkcja gorącej wody 3 stopnie

Dodatkowa opcja kawy mielonej

Programowanie specjałów kawowych 7

Dzbanek espresso najwyższej jakości

2 Kawy 1 min. 10 sek.

2 Espresso 40 sek.

2 Ristretto 30 sek.

Gorąca woda (200 ml) 47 sek.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu lub

zapytanie o dzierżawę ekspresu