• Nowy

Saeco Phedra Evo Cappuccino - poleasingowa

5 500,00 zł
Brutto

Saeco Phedra Evo Cappuccino to zaawansowany, automatyczny ekspres do kawy, stworzony z myślą o biurach, hotelach i kawiarniach. Urządzenie pobiera wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, eliminując potrzebę posiadania zbiornika na wodę. Ekspres marki Saeco oferuje dzienną wydajność na poziomie 100 filiżanek kawy. Ponadto pojemnik na fusy jest w stanie pomieścić nawet do 100 porcji.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Saeco Phedra Evo Cappuccino - idealny ekspres dla gastronomii lub do dużego biura

Saeco Phedra Evo Cappuccino to zaawansowany, automatyczny ekspres do kawy, stworzony z myślą o biurach, hotelach i kawiarniach. Przeznaczony do miejsc o średnim natężeniu ruchu, ekspres charakteryzuje się łatwością obsługi i kompaktowymi wymiarami, co pozwala na jego umieszczenie na każdym stole lub ladzie. Urządzenie pobiera wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, eliminując potrzebę posiadania zbiornika na wodę. Ekspres marki Saeco oferuje dzienną wydajność na poziomie 100 filiżanek kawy. Ponadto pojemnik na fusy jest w stanie pomieścić nawet do 100 porcji, dzięki czemu urządzenie nie wymaga ciągłej kontroli pracownika.

Saeco Phedra Evo zachwyca nowoczesnym designem, który szybko zdobywa uznanie użytkowników. Regulowana wylewka kawy pozwala na użycie zarówno dużych kubków, jak i małych filiżanek do espresso. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w podajnik gorącej wody oraz stylowy system cappuccinatore, co sprawia, że idealnie sprawdza się podczas każdej przerwy kawowej. Urządzenie umożliwia przygotowanie różnorodnych napojów kawowych, od aromatycznego espresso po kremowe cappuccino. Wszystkie napoje można przygotować jednym dotknięciem przycisku, co czyni Phedra Evo wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat montażu i instalacji, prosimy o kontakt telefoniczny.


Opis

GTIN
8016712034105
Kolor
Czarny
Ilość zaprogramowanych przepisów
16
Przyłącze wody
TAK
Pojemność zbiornika na ziarna
1,3 kg
Młynek kawy
TAK
Programowanie mocy kawy
TAK
Spienianie mleka
TAK
Napięcie
230V
Pobór mocy
1750W
Szerokość
39,3 cm
Głębokość
50,8 cm
Wysokość
69,5 cm
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw

Specyficzne kody