Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro
  • Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro

72,32 zł
Brutto

Najwyższej jakości kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro, która powstała na podstawie doskonale dobranej mieszanki ziaren - 100% Arabiki z amerykańskich i afrykańskich plantacji. Średni stopień palenia, niska zawartość kofeiny.

Ilość

PayPal

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro

Intensywny, a zarazem delikatny i subtelny aromat - w taki sposób prezentuje nam się wyjątkowa kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro o klasycznym smaku i zapachu, wybieranym przez najbardziej wytrawnym smakoszy. Sukces kawy Qualita Oro tkwi w rewelacyjnie dobranych ziarnach - 100% Arabiki, która pochodzi z amerykańskich i afrykańskich plantacji.

Lavazza Qualita Oro to kawa o delikatnym aromacie, z subtelną nutą kwiatową, co charakteryzuje ziarna pochodzące z Ameryki Centralnej. Wybierana jest do przygotowywania najdoskonalszych napojów kawowych w tradycyjnych kawiarkach, a także różnego rodzaju ekspresach. Znakomicie smakuje w postaci klasycznego espresso, mlecznego cappuccino lub z dodatkiem syropu do kawy. Lavazza Qualita Oro to średni poziom palenia oraz niska zawartość kofeiny, w związku z czym świetnie sprawdzi się o każdej porze dnia.

Opis

Waga
1 kg
Skład ziaren mieszanki
100% Arabica
Kraj pochodzenia ziarna
Brazylia, Centralna, Ameryka
Kraj palenia
Włochy
Stopień palenia
Full City - średnie
Kwasowatość
Niska

Zobacz także