Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa
  • Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa

62,73 zł
Brutto

Kawa ziarnista świeżo palona Lavazza Qualita Rossa o delikatnym, słodkawym aromacie. Stworzona na bazie Arabiki (40%), z przeważającą ilością ziaren Robusty (60%). Idealna do przygotowywania mocnego espresso i mlecznego cappuccino lub latte. Średni poziom palenia, wysoka zawartość kofeiny.

Ilość

PayPal

Ziarnista świeżo palona kawa Lavazza Qualita Rossa

Jeden z flagowych produktów włoskiej palarni Lavazza - kawa ziarnista Qualita Rossa, która zachwyca delikatnym, nieco słodkawym posmakiem i niepowtarzalnym aromatem. Kawa powstała na podstawie odpowiednio dobranych ziaren Arabiki (40%) pochodzących z Brazylii, a także zdecydowanie większej ilości ziaren Robusty (60%), które pochodzą z Afryki. Arabika nadaje całości głęboki, wyrafinowany charakter, natomiast Robusta osładza i podkreśla czekoladowy posmak kawy.

Lavazza Qualita Rossa to kawa do przyrządzania w tradycyjnych kawiarkach, a także w ekspresach przelewowych i ciśnieniowych, które znajdują się w naszych kuchniach. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny, kawa marki Lavazza wybierana jest przede wszystkim do przygotowania mocnego espresso na dobry początek dnia.

Opis

Waga
1 kg
Skład ziaren mieszanki
40% Arabica, 60% Robusta
Kraj pochodzenia ziarna
Brazylia, Afryka
Kraj palenia
Włochy
Stopień palenia
Full City - średnie
Kwasowatość
Niska

Zobacz także