• -400,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Jura E8 Piano White (EB)


Kategoria: Producent
5 499,00 zł
5 899,00 zł
Brutto

Ekspres do kawy ☕ Jura EB Piano White to połączenie nowoczesnych rozwiązań i ponadczasowego designu. Unowocześniona wersja ekspresu wykorzystuje sztuczną inteligencją ułatwiającą sterowanie, posiada innowacyjną funkcję Extra Shot oraz oferuje czyszczenie systemu mlecznego "One Touch". Model świetnie sprawdzi się jako ekspres do domu lub małego biura.

Ilość
Obecnie brak na stanie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Jura E8 EB - harmonia pomiędzy tradycją i nowoczesnością

E8 Piano White to ekspres szwajcarskiej marki Jura, wykorzystujący najnowocześniejsze technologie. Mowa tu m.in. o Procesie Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.), który optymalizuje czas ekstrakcji i zapewnia niesamowity smak i aromat ulubionych napojów kawowych.

Profesjonalny młynek Aroma mieli ziarna kawy szybko i cicho. Co więcej, gwarantuje on o 12,2% głębszy aromat kawy oraz niezmiennie wysoką jakość mielenia przez cały okres eksploatacji ekspresu. Jura E8 EB wyposażony został w w filtr CLARIS Smart zapewniający nieskazitelnie czystą wodę. 

Przyjemność korzystania z ekspresu Jura E8 EB

Nowoczesny kolorowy wyświetlacz 2,8" oraz 6 przycisków pozwalają na intuicyjne i szybkie korzystanie z urządzenia. Udoskonalona technika obsługi wykorzystuje sztuczną inteligencję, która rozpoznaje indywidualne preferencje użytkownika, w efekcie czego wyświetla na ekranie startowym 2 lub 4 napoje kawowe najczęściej przez niego wybierane. To jednak nie wszystko, inteligentne sterowanie umożliwia dowolne ustawienie kolejności specjałów na ekranie startowym, a także wyświetlanie lub ukrywanie ich nazw. Wszelkie informacje dotyczące konieczności napełnienia lub opróżnienia zbiorników lub wykonania konserwacji są wyświetlane na ekranie.

Doskonałą kawę zrobisz już za dotknięciem zaledwie jednego przycisku dzięki funkcji One Touch Cappucino! Ekspres do kawy Jura E8 wyposażony został w pojemny zbiornik na kawę, który pomieści nawet 280 g oraz posiada funkcję Aroma Protection dbającą o to, aby ziarna kawy nie utraciły swojego aromatu. W modelu E8 możliwa jest regulacja mocy kawy, temperatury zaparzania oraz ilości wody na kawę.

Jura E8 (EB) z funkcją Extra Shot

Nową odsłonę ekspresu E8 Jura wyposażono w dodatkową funkcję Extra Shot dedykowaną dla kaw mlecznych: cappucino, flat white i latte macchiato. Włączenie tej funkcji sprawia, że do przyrządzanego mlecznego specjału zostanie dodana druga, dodatkowa porcja czarnej kawy składającej się na specjał. Funkcja ta przypadnie do gustu miłośnikom kaw mlecznych chcących mocniejszego pobudzenia. O uruchomionej funkcji Extra Shot informuje ikonka ziarenka kawy wyświetlająca się przy wspomnianych wyżej kawach mlecznych.

Rewolucja w czyszczeniu systemu mlecznego w Jura E8 EB

Najnowszy ekspres Jura E8 EB 2021 posiada funkcję w pełni automatycznego czyszczenia systemu mlecznego, za naciśnięciem jednego tylko przycisku (One Touch). Od teraz czyszczenie ekspresu będzie równie szybkie i przyjemne co przyrządzenie filiżanki kawy. Prezentowany ekspres posiada także ergonomiczną tackę ociekową o konstrukcji zapobiegającej rozlewaniu się wody oraz łatwej do wyjęcia jedną ręką.

Ekspres Jura E8 Piano White EB - najlepszy ekspres do małego biura

Ekspres do kawy Jura E8 doskonale sprawdzi się w małym biurze, salonie lub w domu. Zaprogramowano w nim aż 15 różnych przepisów kawowych, które podbiją serca nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. E8 Jura to wydajny model, który dziennie może przyrządzić do 30 filiżanek kawy. Miesięczna wydajność szacowana jest na 6-8kg kawy.

Model ekspresu E8 marki Jura dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Kolor Piano White to gwarancja ponadczasowego stylu. 

Ekspres do kawy Jura E8 przyciąga również uwagę niesamowicie nowoczesnym, ale i klasycznym wyglądem. Marka Jura to symbol prestiżu i dobrej kawy rozpoznawany w całej Europie.

Dzierżawa Ekspresu do kawy Jura E8

Nasza firma Caffe Del Mondo oprócz sprzedaży ekspresów do kawy oferuje również dzierżawę oraz leasing. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie tak, aby była ona odpasowana do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami pod numerem 790 402 490 lub wyślij zapytanie na adres sprzedaz@caffedelmondo.pl. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę najszybciej, jak to możliwe.

Opis

Przeznaczenie
Biuro
Ilość zaprogramowanych przepisów
17
Kolor
Piano White
Pojemność zbiornika na wodę
1,9 l
Pojemność zbiornika na ziarna
280 g
Pojemność zbiornika na fusy
16 porcji
Wyświetlacz
2,8" kolorowy
Dysza gorącej wody
tak
Ciśnienie
15 bar
Napięcie
230 prąd przemienny
Pobór mocy
1450 wat
Szerokość
28cm
Głębokość
44,6cm
Wysokość
35,1cm
Wyprodukowano
w Szwajcarii
Wydajność dzienna
Do 30 kaw

Specyficzne kody