Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza
  • Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza

Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza

91,02 zł
Brutto

Aromatyczna kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza o średnim stopniu palenia, w której można wyczuć głęboki posmak orzechów laskowych, przeplatający się z nutą czekolady. Kawa stworzona na podstawie ziaren Arabiki (45%) i Robusty (55%). 

Ilość

PayPal

Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza   

Wyjątkowa propozycja włoskiej marki Zicaffe dla pasjonatów aromatycznych i zniewalająco smakujących napojów kawowych - kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza. Jest to precyzyjnie przygotowana mieszanka najdoskonalszych ziaren Arabiki (45%) z górującymi nad nimi ziarnami Robusty (55%). Wybierana jest do przyrządzania pysznego espresso lub mlecznego cappuccino zarówno w ekspresie kolbowym i automatycznym, jak również w tradycyjnej kawiarce. 

Kawa Zicaffe Crema in Tazza wypalana jest w tradycyjny, sycylijski sposób, co jeszcze bardziej podkreśla jej walory smakowe. W odpowiednio przygotowanym napoju kawowym wyczujemy zdecydowany aromat orzechów laskowych, przełamany posmakiem nut czekoladowych. Kawa o średniej zawartości kofeiny, idealna na spotkania z przyjaciółmi.

Opis

Waga
1 kg
Skład ziaren mieszanki
45% Arabica, 55% Robusta
Kraj pochodzenia ziarna
Włochy - Sycylia
Kraj palenia
Włochy
Stopień palenia
Full City - średnie
Kwasowatość
Niska

Zobacz także