Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza DOUX
  • Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza DOUX

Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza DOUX

88,56 zł
Brutto

Włoska kawa ziarnista o średnim stopniu palenia Zicaffe Crema in Tazza DOUX, która powstała na bazie wysokiej jakości ziaren Arabiki (60%) i Robusty (40%). Średnia zawartość kofeiny, wyrafinowany posmak nut orzechowych.

Ilość

PayPal

Kawa ziarnista Zicaffe Crema in Tazza DOUX   

Zicaffe Crema in Tazza DOUX to kolejna doskonała propozycja włoskiej marki Zicaffe. Kawa ziarnista pochodzi z najwyższej jakości ziaren Arabiki (60%) i Robusty (40%), które wybrane zostały w sposób niezwykle skrupulatny i precyzyjny. Świetnie sprawdza się jako energetyzujące espresso i mleczne cappuccino - przygotowane w ekspresie kolbowym, automatycznym, bądź też tradycyjnej kawiarce.

Kawa ziarnista Crema in Tazza DOUX palona jest w tradycyjny, sycylijski sposób, co dodaje jej niezwykłych walorów smakowych. Wyczuć w niej można zdecydowany posmak orzechów, dzięki czemu przypadnie do gustu miłośnikom wysublimowanych, jedynych w swoim rodzaju napojów kawowych. Niewielka zawartość robusty sprawia, że jest to kawa o średnim poziomie kofeiny - idealna na spotkanie z przyjaciółmi.

Opis

Waga
1 kg
Skład ziaren mieszanki
60% Arabica, 40% Robusta
Kraj pochodzenia ziarna
Włochy - Sycylia
Kraj palenia
Włochy
Stopień palenia
Full City - średnie
Kwasowatość
Niska

Zobacz także