Rancilio Classe 5 USB 2GR

17 900,00 zł
Brutto

Dwugrupowy ekspres kolbowy ciśnieniowy Classe 5 USB 2GR włoskiej marki Rancilio to niezawodne urządzenie dedykowane dla sektora HoReCa. Eleganckie i solidne wykonanie idzie w parze z wysoką funkcjonalnością. Model posiada 2 grupy, dyszę gorącej wody oraz dwie dysze do spieniania, co zapewnia świetne warunki Bariście do przygotowywania bezbłędnych smakowo kaw czarnych i mlecznych.

Kolor
Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Pochodzący z serii Classe 5 ekspres USB 2GR wykonany został z szczotkowanej stali nierdzewnej oraz tworzywa ABS. Ekspresy marki Rancilio dostępne są w dwóch eleganckich kolorach: Anthracite Black oraz Ice White.

Wysoka funkcjonalność 

Na wyposażeniu ekspresów Classe 5 znajdują się: niezależne wymienniki ciepła, elektryczne ogrzewanie, wbudowana pompa wolumetryczna, a także manometr kontroli ciśnienia w bojlerze i pompie. Prezentowany model jest w wersji USB, co oznacza, że posiada komputer pokładowy oraz port USB, co ułatwia zarządzanie ustawieniami ekspresu. 

Classe 5 USB 2GR posiada panel dotykowy z 4 dawkami napoju, które Barista może indywidualnie programować. Przyciski mają białe podświetlenie, które dodaje eleganckiego wyglądu. System Easy Clean gwarantuje łatwe i szybkie mycie oraz czyszczenie urządzenia. W tym modelu zastosowano ergonomiczne uchwyty filtrów, które dobrze leżą w dłoni. Ten model posiada 11-litrowy bojler, a tacki ociekowe można myć wygodnie w zmywarce.

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Kolor
biały, czarny
Przyłącze wody
tak
Dysza gorącej pary
tak, 2
Dysza gorącej wody
tak
Napięcie
120 V / 220-240 V
Pobór mocy
4300W
Szerokość
77cm
Głębokość
54cm
Wysokość
52cm
Waga
56kg
Wydajność dzienna
Do 90 kaw