Serwis ekspresów do kawy

Zepsuty ekspres do kawy? Serwis Caffe del Mondo da sobie z nim radę! Zajmujemy się naprawą, konserwacją oraz wymianą części w ekspresach do kawy znanych marek. Nasi klienci biznesowi mają możliwość podpisania kontraktów serwisowych. Serwis Juraserwis Saeco, czy serwis Nivona to tylko niektóre z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak:

Aktywne filtry

Profesjonalny serwis ekspresów do kawy 

Prowadzimy serwis ekspresów do kawy automatycznych ciśnieniowych, kolbowych, domowych, biurowych oraz vendingowych. Nasz zespół wykwalifikowanych fachowców poradzi sobie z każdą awarią. Zajmujemy się serwisem ekspresów do kawy takich marek jak:

  • Jura,
  • Saeco,
  • Nivona,
  • Gaggia,
  • Necta,
  • Espresso.

Posiadamy punkty stacjonarne w Warszawie, Wrocławiu, Nysie oraz serwisantów mobilnych na terenie całego kraju. Zajmiemy się Twoją usterką szybko i profesjonalnie!

Zgłaszanie awarii oraz przekazywanie ekspresu do serwisu

Przed wysłaniem ekspresu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a nasz pracownik wyjaśni kolejne kroki. Możesz wysłać lub osobiście przekazać ekspres do jednego z naszych serwisów stacjonarnych, czy też poprosić o przyjazd naszego serwisanta. Dojazdy do klientów są usługą płatną. Naprawa ekspresów do kawy to usługa, z której warto skorzystać w przypadku każdej awarii urządzenia. Oprócz serwisu automatów do kawy, zajmujemy się także sprzedażą urządzeń. Zakupisz u nas ekspresy do biura, czy do domu. Możesz także skorzystać z usługi, jaką jest dzierżawa ekspresów do kawy. Zapraszamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny 601 920 900 lub mailowy: serwis@caffedelmondo.pl