Serwis ekspresów kolbowych

Ekspres nie mieli ziaren, a może popsuł się spieniacz mleka? Nasz serwis ekspresów do kawy Caffe del Mondo pomoże Ci uporać się z każdą usterką – szybko, sprawnie i profesjonalnie. Duże doświadczenie wykwalifikowanego zespołu specjalistów gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Naprawa ekspresów do kawy z Caffe del Mondo to sposób na przedłużenie żywotności urządzenia do kawy, dlatego warto zgłosić nawet drobną usterkę do naszego serwisu. Zajmujemy się naprawą ekspresów od rozmaitych producentów, proponując m.in. serwis Jura czy serwis Saeco.

Serwis i naprawa ekspresów kolbowych Caffe del Mondo

Zainteresowała Cię naprawa ekspresów do kawy? Fachowcy z Caffe del Mondo w profesjonalny sposób zajmą się serwisowaniem Twojego urządzenia, bez względu na jego markę. Konserwacja czy wymiana części to tylko niektóre z wielu oferowanych przez nas usług. Z naszą pomocą ekspresy do biura, restauracji czy hotelu będą dostarczać Ci pyszny, aromatyczny napój każdego dnia przez długi czas. Oferta Caffe del Mondo to także sprzedaż i dzierżawa ekspresów do kawy w atrakcyjnych cenach.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu, a także pomogą w przywróceniu ekspresu do kawy do pełnej sprawności. Zapraszamy!

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak:

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for