Dostawa wszystkich zamówień jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wysyłka realizowana jest na terenie całej Polski, w przypadku wysyłki poza granicę kraju prosimy o kontakt pod adres mailowy: biuro@caffedelmondo.pl 

Standardowy czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską DPD wynosi od 1-3 dni roboczych po opłaceniu zamówienia. Wszystkie zamówienia są odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku dużych ekspresów do kawy wysyłka realizowana jest na palecie i odpowiednio zabezpieczona. Każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę wartości zamówienia, dlatego przy odbiorze bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie. W razie stwierdzenia uszkodzenia taśmy firmowej, braków otrzymanego towaru, należy sporządzić protokół w obecności kuriera.

Istnieje możliwość dostawy i instalacji urządzenia przez naszego Technika na terenie miast wojewódzkich. Szczegóły ustalane są indywidualnie z Działem Sprzedaży. Po opłaceniu zamówienia dostosowywana jest data oraz miejsce instalacji. Technik dostarcza na miejsce urządzenie oraz niezbędne części potrzebne do instalacji. Dodatkowo ekspres ustawiany jest pod preferencje Klienta, przeprowadzane jest szkolenie z obsługi oraz konserwacji.