Ekspresy do kawy

Marki ekspresów do kawy w naszej ofercie

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dzierżawie ekspresów automatycznych Jura, Saeco, Nivona, Necta, Franke  oraz ekspresów kolbowych Gaggia, Quality Epresso.

Ekspresy do biura lub korporacji

Obsługujemy głównie klientów biznesowych, proponujemy specjalne warunki dla klientów korporacyjnych, możliwość instalacji oraz szkolenia z obsługi.

Obecnie prawdopodobnie żadne biuro nie funkcjonuje bez ekspresu do kawy. Otwierając nowe lokalizacje właściciele wliczają ekspres do kawy do podstawowego wyposażenia biura. Przy współpracy z kupującym staramy się idealnie dopasować ekspres do potrzeb użytkowników ekspresu.

Ekspres w biurze powinien cechować się łatwą obsługą i możliwością przygotowania w łatwy i szybki sposób kawy. W naszej ofercie ekspresów do biura i do domu zadbaliśmy o zgromadzenie produktów światowej klasy producentów. Do użytku w biurze szczególnie polecamy poszczególne modele ekspresów marki Jura, Saeco, Nivona i Necta. Są one funkcjonalne i eleganckie, a ich wydajności osiągają nawet  do 200 kaw dziennie.

Zapewniamy, że ekspres do kawy sprawi przyjemność całej kadrze pracowniczej, a tym samym wpłynie na pozytywną atmosferę w miejscu pracy.

Ekspresy kolbowe do kawiarni lub restauracji

Zakup lub dzierżawa ekspresu kolbowego to dla przyszłego właściciela kawiarni lub restauracji duże wyzwanie. Dlatego warto z nami taką decyzję przedykutować służymy naszym doświadczeniem oraz wiedzą. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne ekspresy kolbowe Saeco, Gaggia, LaFaimac, Quality Espresso oczywiście ekspresy również instalujemy i ustawiamy dla naszych klientów na terenie naszego działania czyli między innymi: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Opole, Trójmiasto.

Jeśli masz wątpliwości proponujemy spotkania na którym odpowiemy na Twoje wszelkie pytania dotyczące kawy i ekspresów z naszej oferty.

Zadzwoń do nas pod numer 601 920 900 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-12 z 155 pozycji

Aktywne filtry