Wynajem ekspresów do kawy na targi i konferencje

Profesjonalny wynajem ekspresu na targi i konferencje

Organizujesz konferencję lub targi i potrzebujesz ekspresu do kawy? Świetnie trafiłeś! Ekspresy do kawy na targi od Caffe Del Mondo oferujemy zarówno na krótkoterminowy wynajem, jak i długoterminową dzierżawę. Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, a także najlepsze ziarna. Pomagamy w wybraniu odpowiedniej wielkości urządzenia, a także ilości produktów. Ekspresy do kawy na konferencje i targi to obowiązkowy element takich wydarzeń. Postaw więc na najlepszą jakość i wybierz te z naszej oferty!

Aktywne filtry

Ekspresy do kawy na konferencje i targi – jak wybrać?

Wynajem ekspresów na konferencje i targi to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Aby jednak sprawdziło się ono i dobrze spełniło swoją funkcję, należy pamiętać o kilku istotnych czynnikach. Wynajmując ekspres na konferencję lub szkolenie, uwzględnij bardzo ważne aspekty, jakimi są:

 • liczba gości, 
 • długość przerw,
 • średni czas na zrobienie jednej kawy. 

W wielu przypadkach nie ma możliwości, aby jeden ekspres w krótkim czasie obsłużył 100 lub 200 osób. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajem kilku automatycznych ekspresów do kawy na eventy. W przypadku mniejszych wydarzeń wystarczy jeden ekspres automatyczny lub kolbowy wraz z obsługą baristy na targi czy konferencje. W razie potrzeby, dostarczając ekspresy na wynajem, odpowiednio przeszkolimy Twój personel lub zorganizujemy własny do obsługi ekspresów.
Poniżej znajdują się ekspresy do kawy na konferencje i targi, które udostępniamy do wynajmu krótkoterminowego, czyli na okres kilku lub kilkudziesięciu dni. 

Obszar wynajmu ekspresów do kawy 

Wypożyczenie ekspresu standardowo możliwe jest w następujących lokalizacjach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków. W przypadku innych miejsc, prosimy o kontakt w celu stworzenia indywidualnej oferty. Ekspres do kawy z naszej wypożyczalni możemy dostarczyć do każdej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu.

Formalności oraz koszty wypożyczenia ekspresu na eventy

Od strony formalnej uprościliśmy maksymalnie procedurę związaną z niezbędnymi dokumentami. W cenie wynajmu zapewniamy dostawę ekspresu oraz przeszkolenie tak, aby nic nie zakłóciło przebiegu organizowanego przez Państwa wydarzenia.
Cena wynajmu ekspresu do kawy na targi i konferencje obejmuje:

 • Dostarczenie ekspresu na miejsce wydarzenia;
 • Świeżo paloną kawę Caffe del Mondo 70% Arabica delikatnie palona - 6 kg (około 600 filiżanek kawy);
 • Środki czystości;
 • Szkolenie oraz bieżącą pomoc telefoniczną w obsłudze ekspresu.

Dodatkowe usługi wynajmu:

 • Dodatkowy 1 dzień wynajmu – 100.00 zł netto
 • Dodatkowa kawa 1 kg – 64.00 zł netto (100 filiżanek kawy)
 • Wynajem kompletu porcelany (24 szt.) do espresso, cappuccino, americano – 100,00 zł netto
 • Dostawa kubeczków jednorazowych 100 szt. – 50.00 zł netto
 • Cukier w saszetkach 1 kg – 50.00 zł netto

Jeśli natomiast interesuje Cię oferta na dłuższy okres, skontaktuj się z nami w celu ustalenia cennika na usługę, jaką jest dzierżawa ekspresów do kawy. Naszym klientom oferujemy również ekspresy do biura, czy dzierżawę ekspresów do korporacji. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami pod numerem 790 402 490 lub wyślij zapytanie na adres sprzedaz@caffedelmondo.pl. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę najszybciej, jak to możliwe.

zapytanie o dzierżawę ekspresu