Saeco Aulika Evo Top HSC


Kategoria: Saeco
4 999,00 zł
Brutto

Aulika Evo Top HSC to nowa odsłona modelu Aulika Top, która łączy wszystko to, co było najlepsze w poprzednim modelu z nowoczesnym dotykowym panelem obsługi. Ekspres idealny do biura lub pensjonatu lub hotelu, gdzie goście będą mogli intuicyjnie obsługiwać urządzenie.

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Saeco Aulika Evo Top HSC 

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Evo Top HSC to pierwsza, odświeżona wersja legendarnego modelu Top HSC, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu miłośników aromatycznych napojów kawowych. Wśród głównych zalet wyróżnia się innowacyjną technologię Aulika, w którą zostało wyposażone urządzenie, ciekawe wzornictwo oraz znacznie więcej możliwości technologicznych.

Ekspresy do kawy Saeco - gwarancja satysfakcji

Najnowszy ekspres marki Saeco charakteryzuje błyszczący, czarny korpus połączony z niebiesko-szarymi wykończeniami wylewki. W ekspresie ciśnieniowym Aulika Evo Top HSC zastosowano zupełnie nowy interfejs użytkownika, który charakteryzuje przede wszystkim podświetlany panel ze zdjęciami napojów kawowych, co pozwala na jego intuicyjną obsługę. Walory estetyczne modelu podwyższa stylowe oświetlenie LED umieszczone w strefie przyrządzania kawy, jak również logo marki Saeco umieszczone na górnej pokrywie pojemników.

W ekspresie do kawy Aulika Evo Top HSC można przyrządzić szeroką gamę napojów mlecznych, w tym One touch Cappuccino, Latte macchiatto oraz spienione mleko. Tym, co z pewnością wyróżnia urządzenie to najnowsza funkcja High-Speed Cappuccino, która pozwala na jeszcze szybsze spienianie, jak również krótszy czas przygotowywania mleka do kawy.

Czy Saeco Aulika EVO to dobry ekspres do hotelu?

Zdecydowanie tak! Ekspres do kawy Saeco idealnie sprawdzi się w hotelu podczas śniadań, lunchów czy kolacji. Zarówno stare Aulik Top jak i nowe modele tego ekspresu czyli Aulika Evo Top posiadają wersje z możliwością podłączenia do wody, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na ponowne uzupełnianie zbiornika z wodą. Ekspres jest podłączony do sieci wodociągowej poprzez filtr odkamieniający, dzięki czemu przez długi czas można cieszyć się sprawnym urządzeniem i przepyszną aromatyczną kawą.

Dzierżawa Ekspresu do kawy Saeco Aulika EVO Top HSC

Nasza firma Caffe Del Mondo oprócz sprzedaży ekspresów do kawy oferuje również dzierżawę oraz leasing. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie tak, aby była ona odpasowana do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami pod numerem 790 402 490 lub wyślij zapytanie na adres sprzedaz@caffedelmondo.pl. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę najszybciej, jak to możliwe.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Szerokość
334 mm
Głębokość
452 mm
Wysokość
574 mm

Specyficzne kody

ean13
8016712036123

Zobacz także