Saeco Aulika Evo Top HSC RI + ????❄


Kategoria: Saeco
5 990,00 zł
Brutto

Aulika Evo Top RI to nowa odsłona modelu Aulika Top z możliwością podłączenia do bieżącej wody. Ekspres która łączy wszystko co było najlepsze w starszym modelu z nowoczesnym dotykowym panelem obsługi. Idealny do biura lub pensjonatu lub hotelu  gdzie goście będą mogli intuicyjnie obsługiwać ekspres.

???? - zamawiając ekspres Saeco Aulika EVO TOP RI otrzymasz za darmo chłodziarkę marki Saeco 

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Saeco Aulika Evo Top RI 

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Evo Top RI to pierwsza, odświeżona wersja legendarnego modelu Top HSC, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu miłośników aromatycznych napojów kawowych. Wśród głównych zalet wyróżnia się innowacyjną technologię Aulika, w którą zostało wyposażone urządzenie, ciekawe wzornictwo oraz znacznie więcej możliwości technologicznych.

Ekspresy do kawy Saeco - gwarancja satysfakcji

Najnowszy ekspres marki Saeco wyróżnia błyszczący, czarny korpus połączony z niebiesko-szarymi wykończeniami wylewki. W ekspresie ciśnieniowym Aulika Evo Top RI zastosowano całkowicie nowy interfejs użytkownika, który odróżnia się przede wszystkim podświetlanym panelem ze zdjęciami napojów kawowych, co pozwala na intuicyjną obsługę urządzenia. Walory estetyczne modelu podwyższa stylowe oświetlenie LED umieszczone w strefie przyrządzania kawy, jak również logo marki Saeco ulokowane na górnej pokrywie pojemników. Ekspres do kawy został dodatkowo wyposażony w funkcję, która pozwala podłączyć go do wody. Pozwala to zaoszczędzić czas na stałe uzupełnianie zbiornika wodą.

W ekspresie do kawy Aulika Evo Top RI można przyrządzić szeroką gamę napojów mlecznych, w tym One Touch Cappuccino, Latte macchiatto oraz spienione mleko. Tym, co z pewnością wyróżnia urządzenie to najnowsza funkcja High-Speed Cappuccino, która pozwala na jeszcze szybsze spienianie, jak również krótszy czas przygotowywania mleka do kawy.

Czy Saeco Aulika EVO to dobry ekspres do hotelu?

Zdecydowanie tak! Ekspres do kawy Saeco idealnie sprawdzi się w hotelu podczas śniadań, lunchów czy kolacji. Zarówno stare Aulik Top jak i nowe modele tego ekspresu czyli Aulika Evo Top posiadają wersje z możliwością podłączenia do wody, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na ponowne uzupełnianie zbiornika z wodą. Ekspres jest podłączony do sieci wodociągowej poprzez filtr odkamieniający, dzięki czemu przez długi czas można cieszyć się sprawnym urządzeniem i przepyszną aromatyczną kawą.

Dzierżawa ekspresów do kawy Saecco Aulika EVO RI

Nasza firma CaffeDelMondo oprócz sprzedaży ekspresów do kawy oferuje również dzierżawę oraz leasing. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie tak, aby była ona odpasowana do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami pod numerem 790 402 490 lub wyślij zapytanie na adres sprzedaz@caffedelmondo.pl. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę najszybciej, jak to możliwe.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Kolor
Ciemno granatowy
Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Przyłącze wody
Tak
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Szerokość
334 mm
Głębokość
452 mm
Wysokość
574 mm
Wydajność dzienna
Do 90 kaw

Specyficzne kody

Zobacz także