Ekspres na stacje paliw

Ekspres do kawy na stacje paliw powinien być przede wszystkim wydajny. Dziennie będzie musiał przygotować wielu kubków naparu, więc musi wytrzymać tę ciągłą pracę. Ponadto ważne jest, aby był łatwy w obsłudze. Obecnie najczęściej ekspres do kawy na stacjach paliw obsługiwany jest samodzielnie przez klientów. Dlatego też bardzo istotne jest, by każdy bez problemu był w stanie sobie z nim poradzić. Wybierając ekspresy dla stacji paliw, warto więc postawić na urządzenia wysokiej jakości. Dobrym rozwiązaniem jest również dzierżawa ekspresów, dzięki której zapewniony zostanie systematyczny serwis i naprawa urządzenia. Sprawdź polecane przez nas profesjonalne ekspresy do kawy na stacje paliw!

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Samoobsługowy ekspres na stację paliw – jaki wybrać?

Na stacji benzynowej jest stały ruch, niezależnie od pory dnia czy nocy. Stacja paliw ekspresy do kawy powinna posiadać, aby klienci mogli przyrządzić sobie pobudzający napój. Takie rozwiązanie zwiększy prestiż Twojej stacji.

Podobnie jak ekspresy do kawiarni, również te na stacjach paliw powinny być dostosowane do ilości kaw, które zostaną zrobione w ciągu dnia. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, jak wiele kaw ekspres jest w stanie przygotować w krótkim czasie, aby zaspokoić potrzeby klientów. Ekspresy dla stacji paliw to urządzenia o dużej wydajności, pojemności oraz sprawnym działaniu, zapewniającym szybkie parzenie kawy. Przed wyborem odpowiedniej maszyny do kawy należy ocenić dzienne zapotrzebowanie. Inaczej bowiem eksploatowany będzie ekspres na stacji w centrum dużego miasta, a inaczej na tej znajdującej się na uboczu i z dala od głównych dróg.

Najlepsze ekspresy na stację paliw to te proste i intuicyjne w obsłudze. Zminimalizowanie czasu potrzebnego na przeszkolenie personelu będzie kluczowe dla sprawnego działania. Ważne jest, aby wybrać ekspres, który jest solidny, wytrzymały i odporny na warunki zewnętrzne.

Ekspres do kawy stacja paliw powinna posiadać zautomatyzowany. Automatyczne funkcje, takie jak: programowalne przyciski do parzenia, automatyczne czyszczenie czy funkcje oszczędzania energii, ułatwią obsługę i utrzymanie ekspresu w dobrym stanie. Ekspresy profesjonalne oferują możliwość przygotowania pełnego wachlarza kaw mlecznych, na przykład latte macchiato lub cappuccino w różnych rozmiarach. To poszerzy kawowe menu stacji i przyciągnie więcej klientów.

Profesjonalne ekspresy do kawy to urządzenia ciśnieniowe i automatyczne. Do najczęściej wybieranych należą te pochodzące od renomowanych producentów jak między innymi:

Ekspresy Aroca z modelem M12 na małe stacje paliw i modelem Coffee Zone na dużą stacje paliw NASZA REKOMENDACJA!

✔ Ekspresy Franke z bardzo popularny na stacjach orlen ekspresem A600

✔ Ekspresy WMF

Ekspresy Dr. Coffee coraz bardzie popularna na Polskim rynku

Wśród produkowanych przez nie urządzeń z pewnością uda Ci się znaleźć najlepsze ekspresy na stacje paliw.

Najlepsze ekspresy dla stacji paliw powinny mieć możliwość bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, dzięki czemu urządzenie będzie miało stały dostęp do wody. Dobrze jeśli ma duży pojemnik na kawę ziarnistą. To udogodnienia, które sprawiają, że pracownicy stacji nie muszą tracić czasu na uzupełnianie braków.

Ekspresy dla stacji paliw od Caffedelmondo

Na stację paliw doskonale sprawdzą się ekspresy do kawy od Caffedelmondo. Znajdziesz u nas wysokiej jakości urządzenia znanych i cenionych marek. Poza sprzedażą oferujemy także takie usługi jak wynajem ekspresów do kawy oraz dzierżawa ekspresów dla gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą! Z nami z pewnością wybierzesz najlepsze ekspresy do kawy dla stacji paliw, a także ekspresy do kawiarni czy restauracji!