Dr.Coffee

Dr.Coffee M12? A może Dr.Coffee F2? Który model będzie idealny dla Twoich potrzeb i oczekiwań?

W Caffe Del Mondo znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele tego producenta. Zapoznaj się z naszą ofertą i najlepszy dla Ciebie ekspres do kawy!

Serwis gwarancyjny oraz naprawy pogwarancyjne DrCoffee

To niezwykle istotny aspekt decyzji zakupowej ekspresu aby odpowiednio przeanalizować od kogo kupujesz ekspres. Podobnie jak w przypadku innych producentów zazwyczaj gwarantem ekspresu DrCoffee jest sprzedawca / dystrybutor dystrybutorów jest wielu, często zdarza się, iż dzwonią do nas kliencie ze sprawami serwisowymi ekspresów które kupili od innych dystrybutorów niestety nie możemy im wtedy pomóc. Kupują od nas dowolny model ekspresu Dr.Coffee masz pełną gwarancję, iż firma z którą podejmujesz współpracę zna się na ekspresach i przede wszystkim gdy pojawią się problemy serwisowe nie zostawi cię bez kawy. Ponadto jeśli chodzi o model M12 jeteśmy bezpośrednim importerem od producenta co gwarantuje dostęp do serwisu na wiele lat

Aktywne filtry

Automatyczne ekspresy Dr.Coffee do biur i HoReCa

Dr.Coffee to chiński producent ekspresów do kawy w konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy wysoka jakość wykonania. Ekspresy do kawy Dr.Coffee dedykowane są głównie dla zastosowań komercyjnych, czyli użytku w kawiarniach, stacjach paliw, hotelach, czy cateringu. Urządzenia te  ze względu na swoją niezawodność i wysoką bezawaryjność, świetnie sprawdzą się także w biurach. Szeroka oferta marki Dr.Coffee umożliwia znalezienie ekspresu spełniającego wszystkie oczekiwania użytkowników. W średnich biurach, gdzie dzienne spożycie nie przekracza 100 filiżanek, sprawdzi się model F08 – wydajny i łatwy w obsłudze. Do większych przestrzeni biurowych idealny będzie ekspres Dr.Coffee M12 cechujący się cichą i sprawną pracą.

Automat do kawy do korporacji, hotelu, restauracji – Dr.Coffee Coffee Bar 

Dr.Coffee Coffee Bar to flagowy model automatycznego ekspresu. Porównywalny standardem jest do ekspresów Franke, jednak w zdecydowanie korzystniejszej cenie. Ten profesjonalny model dostępny tylko w Cafe Del Mondo przyrządzi cały szereg kaw czarnych i mlecznych, trafiając w każdy gust. Dzienna wydajność na poziomie 200 filiżanek kawy sprawia, że jest on chętnie wybierany do pensjonatów, na małe stacje paliw, do restauracji, korporacji czy hoteli. W przypadku Dr. Coffee Coffee Bar korzystna cena idzie w parze z rewelacyjną jakością, która zapewnia bezproblemowe i satysfakcjonujące użytkowanie.

Dr.Coffee – nie znasz tej marki? Bez obaw, wkrótce pozna ją cały świat

Zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej oferty o ekspresy Dr.Coffee, ponieważ jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Dlatego niech nie budzi u Ciebie niepokoju chińskie pochodzenie marki. Choć Chiny przodują obecnie ilości produkcji, nie znaczy, że chińska produkcja zawsze idzie w parze z niską jakością. Każda marka wyznacza indywidualne standardy, które w przypadku Dr.Coffee są surowe, wymagające i rygorystyczne. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Każdy ekspres Dr.Coffee schodzący z linii produkcyjnej musi być perfekcyjny i niezawodny.

Co więcej, Dr.Coffee to producent ekspresów do kawy, w kontekście którego mówi się obecnie o dynamicznej ekspansji na rynek europejski. Jest duża szansa, że w niedalekiej przyszłości marka ta będzie na równi z najpopularniejszymi w Europie. A wszystko to za sprawą nieustannego rozwoju i tworzenia coraz to bardziej doskonałych ekspresów.

Młoda firma stworzona przez miłośników kawy

Dr.Coffee tworzą ludzie, w żyłach których płynie mała czarna. Mimo niedługiej bytności na rynku, chiński producent doskonale spełnia wymagania klientów, oferując ekspresy do kawy łatwe w obsłudze, miłe dla oka i bezawaryjne. Celem Dr.Coffee jest nie tylko spełnienie oczekiwań użytkowników, ale nawet ich przewyższenie. Dlatego nie przestają wymyślać, tworzyć, testować i produkować doskonałych w każdym calu profesjonalnych ekspresów do kawy.

Dr.Coffee w ofercie Caffe Del Mondo

Dla naszych klientów wybraliśmy sprawdzone ekspresy Dr.Coffee, które świetnie sprawdzą się w biurach oraz lokalach usługowych. Zapewnią możliwość szybkiego i komfortowego przygotowania kawy. W Caffe Del Mondo oferujemy sprzedaż, a także dzierżawę i wynajem ekspresów do kawy. Posiadamy stacjonarne punkty serwisowe, a także umożliwiamy skorzystanie z usługi serwisu mobilnego na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu