Dr.Coffee

Automatyczne ekspresy Dr.Coffee do biur i HoReCa

Dr.Coffee to chiński producent ekspresów do kawy w konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy wysoka jakość wykonania. Ekspresy do kawy Dr.Coffee dedykowane są głównie dla zastosowań komercyjnych, czyli użytku w kawiarniach, stacjach paliw, hotelach, cateringu. Urządzenia te świetnie sprawdzą się także w biurach ze względu na swoją niezawodność i wysoką bezawaryjność. Szeroka oferta marki Dr.Coffee umożliwia znalezienie ekspresu spełniającego wszelkie oczekiwania użytkowników. W średnich biurach, gdzie dzienne spożycie nie przekracza 100 filiżanek sprawdzi się model F08 - wydajny i łatwy w obsłudze. Do większych przestrzeni biurowych idealny będzie ekspres Dr.Coffee M12 cechujący się cichą i sprawną pracą, która nie przeszkadza pozostałym pracownikom.

Automat do kawy do korporacji, hotelu, restauracji - Dr.Coffee Coffee Bar 

Coffee Bar to flagowy model automatycznego ekspresu porównywalny do automatów Franke, jednak w zdecydowanie korzystniejszej cenie. Ten profesjonalny model dostępny tylko w CaffeDelMondo przyrządzi cały szereg kaw czarnych i mlecznych, trafiając w każdy gust. Dzienna wydajność na poziomie 200 filiżanek kawy sprawia, że to model chętnie wybierany do pensjonatów, na małe stacje paliw, do restauracji, korporacji czy hoteli. W przypadku Coffee Bar korzystna cena idzie w parze z rewelacyjną jakością, która zapewnia bezproblemowe i satysfakcjonujące użytkowanie.

Dr.Coffee - nie znasz tej marki? Bez obaw, wkrótce pozna ją cały świat.

Zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej oferty o ekspresy automatyczne Dr.Coffee ponieważ jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Dlatego niech nie budzi u Ciebie niepokoju nieznana nazwa marki z siedzibą w Chinach. W Chinach obecnie produkuje się wszystkiego najwięcej, co nie znaczy, że chińska produkcja idzie zawsze w parze z niską jakością. Każda marka wyznacza indywidualne standardy, które w przypadku Dr.Coffee są surowe, wymagające i rygorystyczne. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Każdy ekspres Dr.Coffee schodzący z linii produkcyjnej musi być perfekcyjny i niezawodny.

Co więcej, Dr.Coffee to producent ekspresów do kawy, w kontekście którego mówi się obecnie o dynamicznej ekspansji na rynek europejski. Jest duża szansa, że w niedalekiej przyszłości marka ta będzie na równi z najpopularniejszymi w Europie. A wszystko to za sprawą nieustannego rozwoju i tworzenia coraz to bardziej doskonałych ekspresów.

Młoda firma stworzona przez miłośników kawy

Dr.Coffee tworzą ludzie, w żyłach których płynie mała czarna. Mimo niedługiej bytności na rynku, chiński producent doskonale spełnia wymagania Klientów, oferując ekspresy do kawy łatwe w obsłudze, miłe dla oka i bezawaryjne. Celem Dr.Coffee jest nie tylko spełnienie oczekiwań swoich Klientów, ale nawet ich przewyższenie. Dlatego nie przestają wymyślać, tworzyć, testować i produkować doskonałych w każdym calu profesjonalnych ekspresów do kawy.

Więcej

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry