Dr.Coffee

Dr.Coffee M12? A może Dr.Coffee F2? Który model będzie idealny dla Twoich potrzeb i oczekiwań? W Caffe Del Mondo znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele tego producenta. Zapoznaj się z naszą ofertą i najlepszy dla Ciebie ekspres do kawy!

Automatyczne ekspresy Dr.Coffee do biur i HoReCa

Dr.Coffee to chiński producent ekspresów do kawy w konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy wysoka jakość wykonania. Ekspresy do kawy Dr.Coffee dedykowane są głównie dla zastosowań komercyjnych, czyli użytku w kawiarniach, stacjach paliw, hotelach, czy cateringu. Urządzenia te  ze względu na swoją niezawodność i wysoką bezawaryjność, świetnie sprawdzą się także w biurach. Szeroka oferta marki Dr.Coffee umożliwia znalezienie ekspresu spełniającego wszystkie oczekiwania użytkowników. W średnich biurach, gdzie dzienne spożycie nie przekracza 100 filiżanek, sprawdzi się model F08 – wydajny i łatwy w obsłudze. Do większych przestrzeni biurowych idealny będzie ekspres Dr.Coffee M12 cechujący się cichą i sprawną pracą.

Automat do kawy do korporacji, hotelu, restauracji – Dr.Coffee Coffee Bar 

Dr.Coffee Coffee Bar to flagowy model automatycznego ekspresu. Porównywalny standardem jest do ekspresów Franke, jednak w zdecydowanie korzystniejszej cenie. Ten profesjonalny model dostępny tylko w Cafe Del Mondo przyrządzi cały szereg kaw czarnych i mlecznych, trafiając w każdy gust. Dzienna wydajność na poziomie 200 filiżanek kawy sprawia, że jest on chętnie wybierany do pensjonatów, na małe stacje paliw, do restauracji, korporacji czy hoteli. W przypadku Dr. Coffee Coffee Bar korzystna cena idzie w parze z rewelacyjną jakością, która zapewnia bezproblemowe i satysfakcjonujące użytkowanie.

Dr.Coffee – nie znasz tej marki? Bez obaw, wkrótce pozna ją cały świat

Zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej oferty o ekspresy Dr.Coffee, ponieważ jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Dlatego niech nie budzi u Ciebie niepokoju chińskie pochodzenie marki. Choć Chiny przodują obecnie ilości produkcji, nie znaczy, że chińska produkcja zawsze idzie w parze z niską jakością. Każda marka wyznacza indywidualne standardy, które w przypadku Dr.Coffee są surowe, wymagające i rygorystyczne. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Każdy ekspres Dr.Coffee schodzący z linii produkcyjnej musi być perfekcyjny i niezawodny.

Co więcej, Dr.Coffee to producent ekspresów do kawy, w kontekście którego mówi się obecnie o dynamicznej ekspansji na rynek europejski. Jest duża szansa, że w niedalekiej przyszłości marka ta będzie na równi z najpopularniejszymi w Europie. A wszystko to za sprawą nieustannego rozwoju i tworzenia coraz to bardziej doskonałych ekspresów.

Młoda firma stworzona przez miłośników kawy

Dr.Coffee tworzą ludzie, w żyłach których płynie mała czarna. Mimo niedługiej bytności na rynku, chiński producent doskonale spełnia wymagania klientów, oferując ekspresy do kawy łatwe w obsłudze, miłe dla oka i bezawaryjne. Celem Dr.Coffee jest nie tylko spełnienie oczekiwań użytkowników, ale nawet ich przewyższenie. Dlatego nie przestają wymyślać, tworzyć, testować i produkować doskonałych w każdym calu profesjonalnych ekspresów do kawy.

Dr.Coffee w ofercie Caffe Del Mondo

Dla naszych klientów wybraliśmy sprawdzone ekspresy Dr.Coffee, które świetnie sprawdzą się w biurach oraz lokalach usługowych. Zapewnią możliwość szybkiego i komfortowego przygotowania kawy. W Caffe Del Mondo oferujemy sprzedaż, a także dzierżawę i wynajem ekspresów do kawy. Posiadamy stacjonarne punkty serwisowe, a także umożliwiamy skorzystanie z usługi serwisu mobilnego na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry