Dzierżawa ekspresu

Ekspres do kawy dzierżawić, kupić a może leasing ?

Poszukując ekspresu do kawy do firmy należy szczególnie przemyśleć formę finansowania urządzenia. Do wyboru jest zakup ekspresu na własność lub dzierżawa urządzenia. W biurach, gdzie dziennie przebywa powyżej kilkudziesięciu osób, raczej odradza się zakup na własność. Co prawda, zakup wydaje się najtańszą opcją, lecz w tym przypadku wygodniejsza jest zdecydowanie dzierżawa ekspresu. Profesjonalny ekspres do kawy wymaga stałych przeglądów, które nie zawsze uwzględniane są podczas rozpatrywania gwarancji, co w konsekwencji sprawia, że klient musi dodatkowo płacić za takie usługi. 

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę na wynajem ekspresu:

Aktywne filtry

Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

Usługa dzierżawy ekspresu do kawy w CaffeDelMondo, w zależności od pakietu, obejmuje: dostawę, instalację ekspresów, ewentualne podłączenie do wody, obsługę serwisową w tym również odkamienianie. Ponadto oferujemy bezpłatną regularną kontrolę standardu oraz jakości serwowanej kawy, bezpłatne mycie i smarowanie bloku zaparzającego, dostawę tabletek do czyszczenia, bezpłatną kontrolę oraz wymianę filtrów wody, bezpłatną dostawę środków do czyszczenie ekspresów, dostawy kawy każdego miesiąca. Decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy zyskasz również przeszkolenie oraz bieżącą pomoc telefoniczną w obsłudze ekspresu w przypadku problemów, reakcję serwisu w ciągu 12h roboczych oraz ekspres zastępczy w przypadku braku możliwości usunięcia awarii ekspresu.

Czym się różni się dzierżawa ekspresów do biur od leasingu ekspresu?

Przewagą, którą posiada dzierżawa ekspresów do biura nad zakupem lub leasingiem ekspresu do kawy jest na pewno przewidywalność kosztów, gdyż są one stałe oraz brak ukrytych nieprzewidywalnych kosztów związanych z serwisem. Dzierżawa ekspresu to także wygoda i spokój, możliwość skupienia się zespołu pracowników na realizacji celu zamiast na braku kawy i zepsutym ekspresie. 

Wynajem ekspresu zazwyczaj jest krótkoterminowy nie związany kontraktem, przez co abonament jest wyższy. Natomiast leasing to jedynie forma finansowania ekspresu. Do kosztów leasingu należy doliczyć koszt zakupu kawy, koszt obsługi serwisowej, dojazdy, czas pracowników poświęcony na obsługę awarii w ekspresie do kawy.

Ile kosztuje dzierżawa ekspresu i co jest w cenie dzierżawy ?

Ceny dzierżawy są naprawdę różne w zależności od ilości zakontraktowanej kawy oraz wielkości ekspresów, jednak najczęściej staramy się dobrać koszt dzierżawy tak aby nie przekroczył kilkuset złoty w wielu przypadkach jest to 1 zł. Co jest w cenie ? Na czas umowy zajmujemy się serwisowaniem i ekspresu. Regularne przeglądy pozwalają wykluczyć drobne usterki i wydłużyć żywotność ekspresu. Zadbamy o ekspres tak, aby służył Twojej firmie efektywnie przez długi czas.

Dostosujemy ofertę kawy oraz odpowiedni ekspres do Państwa potrzeb oraz możliwości budżetowych.

- obsługa serwisowa ekspresu
- reakcja serwisu do 48h, lub krócej
- ekspres zastępczy 
- środki czystości, filtry
- dostawy świeżo palonej kawy Caffedelmondo w wielu dowolnych mieszankach
- przeszkolenie oraz bieżąca pomoc telefoniczna w obsłudze ekspresu w trakcie umowy

Dla kogo przeznaczona taka forma współpracy oraz umowa ?

Obsługujemy biura, korporacje, restauracje i hotele. Dzierżawimy, serwisujemy, instalujemy ekspres na terenie miast Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto oraz wszystkich miejscowości oddalanych nie dalej niż 100 km o wymienionych miast. Nasza oferta obejmuje zarówno ekspresy automatyczne, jak i kolbowe cenionych marek, takich jak Jura, Nivona, Saeco, Gaggia, Qulity Espresso.

Mamy również w naszej ofercie możliwość podpisania umowy serwisowej na czas umowy leasingowej w takiej sytuacji możemy odpłatnie zajmować się serwisowaniem oraz konserwacją leasingowanego przez Państwa ekspresu. Regularne przeglądy pozwalają wykluczyć drobne usterki i obniżyć Państwa koszty bieżące.

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu