Dzierżawa ekspresu

Czym się różni się dzierżawienie ekspresu od leasingu

Przewaga dzierżawy nad zakupem lub leasingiem ekspresu do kawy to dwie główne zalety przewidywalność kosztów gdyż są one stałe brak ukrytych nie przewidywalnych kosztów związanych z serwisem oraz spokój, możliwość skupienia załogi na realizacji celu zamiast na zepsutym ekspresie. Wynajem ekspresu zazwyczaj jest krótko terminowy nie związany kontraktem przez co abonament jest wyższy. Natomiast leasing to jedynie forma finansowania ekspresu do kosztów leasingu należy doliczyć koszt zakupu kawy, koszt obsługi serwisowej, dojazdy, czas pracowników poświęcony na zajmowanie się tematem zepsutego ekspresu. 

Zakres usług wchodzących w dzierżawę ekspresu:

Na czas umowy leasingowej zajmujemy się serwisowaniem leasingowanego ekspresu. Regularne przeglądy pozwalają wykluczyć drobne usterki i wydłużyć żywotność ekspresu. Zadbamy o ekspres tak, aby służył Twojej firmie efektywnie przez długi czas.

Dostosujemy ofertę kawy oraz odpowiedni ekspres do Państwa potrzeb oraz możliwości budżetowych.

- obsługa serwisowa ekspresu
- reakcja serwisu do 48h, lub krócej
ekspres zastępczy 
- środki czystości, filtry
- dostawy świeżo palonej kawy Caffedelmondo w wielu dowolnych mieszankach
- przeszkolenie oraz bieżąca pomoc telefoniczna w obsłudze ekspresu w trakcie umowy

Obsługujemy biura, korporacje, restauracje i hotele.

Dzierżawimy, serwisujemy, instalujemy ekspres na terenie miast Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto oraz wszystkich miejscowości oddalanych nie dalej niż 100 km o wymienionych miast.

Wyposażenie biura w ekspres do kawy nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Profesjonalny ekspres może sporo kosztować. Jednak nie u nas. Za sprawą naszej oferty dzierżawy, profesjonalny ekspres do kawy staje się łatwo dostępnym dobrem.

Jakie marki i rodzaje ekspresów mamy w naszej ofercie dzierżawy

Od lat zajmujemy się dzierżawą i serwisem ekspresów do kawy. Z naszej oferty korzystają m.in. biura, korporacje, kawiarnie czy hotele. Dzierżawa możliwa jest już możliwa od 1 zł, a oferta obejmuje zarówno ekspresy automatyczne jak i kolbowe cenionych marek, takich jak Jura, Nivona, Saeco, Gaggia, Qulity Espresso.

Kontrakt serwisowy po zakupie ekspresu w leasing.

Mamy również w naszej ofercie możliwość podpisania umowy serwisowej na czas umowy leasingowej w takiej sytuacji możemy odpłatnie zajmować się serwisowaniem oraz konserwacją leasingowanego przez Państwa ekspresu. Regularne przeglądy pozwalają wykluczyć drobne usterki i obniżyć Państwa koszty bieżące.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry