Do biura

Ekspresy przeznaczone do małej i średniej wielkości biura

W Caffe Del Mondo oferujemy Państwu wysokiej klasy ekspresy do biura, które można wynająć, w celu dostarczenia pracownikom świeżo parzonej kawy. Ekspresy do kawy dzierżawione w tym segmencie cechują się wydajnością do 2 do 14 kg kawy miesięcznie, co w przeliczeniu na ilość filiżanek kawy dziennie daje rozpiętość na poziomie od 10 do 60 filiżanek kawy dziennie. Obsługujemy serwisowo największe miasta min. Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice.

Oferowane ekspresy do kawy do biura charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, prostą obsługą oraz czyszczeniem, większość z nich przygotuje kawę za dotknięciem tylko jednego przycisku. Dzierżawa ekspresów do kawy z Caffe Del Mondo to gwarancja pysznej kawy każdego ranka.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Marki polecane przez nas w tym segmencie to Jura oraz Saeco i Nivona

Ekspresy do biura marki Jura charakteryzują się najwyższą jakością oraz pięknym designem. Natomiast ekspresy do kawy marki Saeco wyróżniają się bardzo wysokim stosunkiem ceny do jakości oraz solidnym trwałym wykonaniem. Z kolei oferowane ekspresy do kawy marki Nivona stanowią kompromis pomiędzy designem i nowoczesnością a ceną ekspresu.

Na czym będzie polegała dzierżawa ekspresu

Jak wygląda dzierżawa ekspresów do korporacji z Caffe Del Mondo? Wstawimy ekspres do kawy do Twojego biura i dostarczymy co miesiąc świeżo parzoną kawę Caffedelmondo. Zapewniamy regularne prowadzenie serwisu, włącznie z odkamienianiem ekspresu do kawy. W razie awarii gwarantujemy bezpłatną naprawę usterkę lub wymianę ekspresu do kawy na sprawny model.

Wybierając wynajem ekspresów do kawy do biura z Caffe Del Mondo, nie będą musieli Państwo zajmować się dbaniem o ekspres i serwisem, ponieważ usługi te leżą po naszej stronie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz ekspresy do biura, które spełnią nawet najwyższe wymagania.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu