Do biura

Ekspresy przeznaczone do małej i średniej wielkości biura.

Ekspresy dzierżawione w tym segmencie cechują się wydajnością do 2 do 14 kg kawy miesięcznie, co w przeliczeniu na ilość filiżanek kawy dziennie daje rozpiętość na poziomie od 10 do 60 filiżanek kawy dziennie. Obsługujemy serwisowo największe miasta min. Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice.

Ekspresy w tym segmencie charakteryzować się będą nie wielkimi rozmiarami, prostą obsługą oraz czyszczeniem, większość modeli wykona kawy za dotknięciem jednego przycisku.

Marki polecane przez nas w tym segmencie to Jura oraz Saeco i Nivona

Jura cechować się najwyższą jakością oraz pięknym designem, Saeco bardzo wysokim stosunkiem ceny do jakości oraz solidnym trwałym wykonaniem, Nivona stanowi kompromis pomiędzy designem i nowoczesnością a ceną ekspresu.

Na czym będzie polegała dzierżawa ekspresu

Wstawimy ekspres do Twojego biura i dostarczymy co miesiąc świeżo prażoną kawę Caffedelmondo. Będziemy prowadzili regularnie serwis, włącznie z tym iż możemy za Ciebie odkamieniać ekspres. W razie awarii bezpłatnie naprawimy usterkę lub wymienimy ekspres na sprawny.

Nie będą musieli Państwo zajmować się dbaniem o ekspres i serwisem bo to będzie leżało po naszej stronie.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Jest 12 produktów.

Więcej

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry