Do hotelu i pensjonatu

Zależy Ci na pozytywnej ocenie hotelu na portalach rezerwacyjnych? Dzierżawa ekspresów do hotelu pomoże Ci zadbać o najwyższy poziom zadowolenia Twoich gości. Pyszna, świeżo palona kawa pozwoli Twoim klientom rozpocząć dzień z uśmiechem na ustach i z pewnością będzie udogodnieniem, które zostanie przez nich docenione.

Dzierżawa ekspresów do kawy, możliwa dzięki Caffe Del Mondo, to gwarancja dostarczenia wysokiej jakości kawy, która podniesie satysfakcję klientów, Nie musisz wydawać fortuny, aby zainwestować w profesjonalne ekspresy do kawy do hotelu – w Caffe Del Mondo oferujemy wysokiej jakości, wydajne ekspresy do kawy, które doskonale sprawdzą się w Twoim obiekcie.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Ekspresy do kawy do hotelu – polecane marki

Dzierżawa i wynajem ekspresów do hotelu dostępna w Caffe Del Mondo obejmuje ekspresy do kawy renomowanych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością, wydajnością i sprawnością. Dzięki temu każdego poranka dostarczą filiżankę znakomitej kawy, na dobry początek dnia. Oferujemy profesjonalne ekspresy do hotelu takich marek, jak:

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać model, który spełni Twoje oczekiwania!

Profesjonalne ekspresy do kawy dla hotelu

Z doświadczenia wiemy, że można czerpać korzyści ze sprzedaży kawy oraz podnieść satysfakcję klientów. Aby zapewnić Ci, jak najlepiej dostosowaną opcję, oferujemy ekspresy ciśnieniowe lub automatyczne do hotelu. Dzięki temu możesz dopasować je do umiejętności oraz możliwości Twojej obsługi. Ponadto warto wspomnieć, że dzierżawa ekspresów do kawy dla hotelu to usługa, która obejmuje:

  • szybką dostawę,
  • instalację ekspresu,
  • ewentualne podłączenie do sieci wodociągowej,
  • kompleksową obsługę serwisową razem z odkamienianiem,
  • czynności konserwacyjne,
  • wymianę filtrów wody,
  • dostawę wysokiej klasy kawy i tabletek do czyszczenia każdego miesiąca.

Dzierżawiąc ekspresy do kawy dla hotelu z Caffe Del Mondo, otrzymują Państwo także przeszkolenie z obsługi urządzenia oraz otrzymanie zastępczego ekspresu, w razie awarii. Postaw na dzierżawę ekspresów do kawy zarówno do małego, jak i dużego hotelu i podnieś jakość świadczonych usług, dostarczając gościom dawkę wysokiej klasy kawy! W naszej ofercie dostępna jest także dzierżawa ekspresów do gastronomii.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży