Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2 799,00 zł - 29 990,00 zł

Kolor

Kolor

Jura

Jura ekspresy do kawy

Ekspresy ciśnieniowe Jura

Ekspresy Jury w naszej ofercie dzielimy na dwie rodziny: profesjonalne ekspresy do biura oraz ekspresy domowe które używane są również w małych biurach i np. kancelariach.

Jeśli szukaj Państwo modelu do średniej wielkości biura polecamy Jura X8, do większego biura modele z serii Giga np. Giga X3.

Do domu, małego biura kancelarii w zależności od budżetu polecamy Jura E8S8 lub najwyższy model Jura Z6Najtańsze ekspresy Jury to D6 i Ena 8

Czy rzeczywiście "expresy" Jura są najlepsze. 

Zacznijmy oczywiście od pytania do czego są najlepsze. Wszystkie ekspresy możemy podzielić na kilka segmentów i rodzajów użytkowników. Jeśli chodzi o ekspresy do domu i użytku domowego, z pewnością możemy takie stwierdzenie potwierdzić. Zarówno jakość wykonania, spasowania wszystkich elementów, jak i materiał użyty do wyprodukowania choć by obudowy kończąc na rozwiązaniach technicznych są na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o przeznaczenie biurowe ekspresu tutaj sprawa nie jest już taka oczywista i jest to zależne od oczekiwań konkretnego klienta ale w 90% ekspresy Jura należą do tych które wybierane są przez naszych klientów ponownie lub jako kolejne. Jeśli chodzi o rozwiązania do kawiarni lub hotelu zdecydowanie odpowiemy, że nie są najlepszym rozwiązaniem chodź niektórych przypadkach są wystarczająco dobre aby sprostać tego typu zadaniom.

Czy sporządzą najsmaczniejszą kawę

Pomijając nawet sam aspekt kawy, niestety musimy tutaj stwierdzić, że każda kawa wychodzi inaczej przy innym sposobie parzenia jednak według nas jeśli chodzi o klasyczne espresso oraz klasyczną kawę, niestety dla Jury w dalszym ciągu to ekspresy kolbowe przygotują najsmaczniejsze napoje tego typu, ale jeśli chodzi o automatyczne przygotowanie kaw mlecznych zakładając, że ekspres pracuje w biurze lub w domu to Jura według nas poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej.Obsługa serwis Jura oraz instalacja we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach

Ekspresy Jura możemy zaliczyć do najmniej awaryjnych ekspresów do kawy, jednak w przypadku awarii lub potrzeby konserwacji jako Caffedelmondo posiadamy zarówno stacjonarne serwisy Jura we WrocławiuWarszawie oraz Nysie, świadczymy również usługi serwisowe u naszych klientów biznesowych na terenie praktycznie całej polski dotyczy to zwłaszcza dużych urządzeń z serii Jura Giga czyli Jura Giga X3 oraz Jura Giga X8Oczywiście w przypadku profesjonalnych urządzeń biurowych z możliwością podłączenia do wody czyli Jura X8Jura X10Jura Giga X3cJura Giga x8c świadczymy usługi instalacji ekspresu i podłączenie do wody, możliwa jest również dzierżawa jak i kontrakt serwisowy ekspresu.Kilka słów o samej marce Jura

Jura to szwajcarska firma ceniona w branży automatycznych ekspresów do kawy. Jest pionierem w tej dziedzinie. Od 1931 roku regularnie wprowadza innowacyjne rozwiązania, tworząc ekskluzywne ekspresy do kawy.
Jura cechuje się precyzją wykonania, dzięki której ekspresy tej firmy są niezawodne. Ponadto ekspresy Jura wyróżniają się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i zajmują niewiele miejsca, przez co łatwo dopasować je do wielkości i stylu pomieszczenia. Ekspresy są wyposażone w łatwe, intuicyjne systemy obsługi.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę specjalną dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.
Więcej

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry