Jura

Czy rzeczywiście "expresy" Jura są najlepsze. 

Zacznijmy oczywiście od pytania do czego są najlepsze. Wszystkie ekspresy możemy podzielić na kilka segmentów i rodzajów użytkowników. Jeśli chodzi o ekspresy do domu i użytku domowego, z pewnością możemy takie stwierdzenie potwierdzić. Zarówno jakość wykonania, spasowania wszystkich elementów, jak i materiał użyty do wyprodukowania choć by obudowy kończąc na rozwiązaniach technicznych są na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o przeznaczenie biurowe ekspresu tutaj sprawa nie jest już taka oczywista i jest to zależne od oczekiwań konkretnego klienta ale w 90% ekspresy Jura należą do tych które wybierane są przez naszych klientów ponownie lub jako kolejne. Jeśli chodzi o rozwiązania do kawiarni lub hotelu zdecydowanie odpowiemy, że nie są najlepszym rozwiązaniem chodź niektórych przypadkach są wystarczająco dobre aby sprostać tego typu zadaniom.

Czy sporządzą najsmaczniejszą kawę

Pomijając nawet sam aspekt kawy, niestety musimy tutaj stwierdzić, że każda kawa wychodzi inaczej przy innym sposobie parzenia jednak według nas jeśli chodzi o klasyczne espresso oraz klasyczną kawę, niestety dla Jury w dalszym ciągu to ekspresy kolbowe przygotują najsmaczniejsze napoje tego typu, ale jeśli chodzi o automatyczne przygotowanie kaw mlecznych zakładając, że ekspres pracuje w biurze lub w domu to Jura według nas poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej.Obsługa serwis Jura oraz instalacja we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach

Ekspresy Jura możemy zaliczyć do najmniej awaryjnych ekspresów do kawy, jednak w przypadku awarii lub potrzeby konserwacji jako Caffedelmondo posiadamy zarówno stacjonarne serwisy Jura we Wrocławiu, Warszawie oraz Nysie, świadczymy również usługi serwisowe u naszych klientów biznesowych na terenie praktycznie całej polski dotyczy to zwłaszcza dużych urządzeń z serii Jura Giga czyli Jura Giga X3 oraz Jura Giga X8. Oczywiście w przypadku profesjonalnych urządzeń biurowych z możliwością podłączenia do wody czyli Jura X8, Jura X10, Jura Giga X3cJura Giga x8c świadczymy usługi instalacji ekspresu i podłączenie do wody, możliwa jest również dzierżawa jak i kontrakt serwisowy ekspresu.Kilka słów o samej marce Jura

Jura to szwajcarska firma ceniona w branży automatycznych ekspresów do kawy. Jest pionierem w tej dziedzinie. Od 1931 roku regularnie wprowadza innowacyjne rozwiązania, tworząc ekskluzywne ekspresy do kawy.
Jura cechuje się precyzją wykonania, dzięki której ekspresy tej firmy są niezawodne. Ponadto ekspresy Jura wyróżniają się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i zajmują niewiele miejsca, przez co łatwo dopasować je do wielkości i stylu pomieszczenia. Ekspresy są wyposażone w łatwe, intuicyjne systemy obsługi.

Zadzwoń do nas pod numer 601 920 900 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry