Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB)


Kategoria: Ekspresy do kawy
3 499,00 zł
Brutto

Ekspres do kawy ☕ Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) to model, który zachwyci miłośników espresso i kawy czarnej. ENA 4 za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi aromatyczne kawy czarne. Zachwyca nie tylko swoim wyglądem, a także kompaktowością i łatwością w użytkowaniu.  

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB)

Automatyczny ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) daje niepowtarzalną możliwość wypicia aromatycznego espresso lub kawy czarnej o doskonałym smaku. Ekspres Jura ENA 4 Full Metropolitan Black wyposażono w wiele innowacyjnych rozwiązań, do których należy przede wszystkim dwukrotnie szybszy młynek Aroma 3G. Urządzenie przygotuje dla Ciebie 4 specjały kawowe: espresso, podwójne espresso, kawa czarna, podwójna kawa czarna, które zadowolą kubki smakowe najbardziej wymagającego smakosza. Tryb oszczędzania energii z możliwym ustawieniem czasu wyłączenia ekspresu sprawia, że ten model jest wysoce energooszczędny. Ekspres Jura ENA 4 umożliwia także stosowanie kawy mielonej. Inteligentny Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) optymalizuje czas ekstrakcji takich specjałów jak espresso. 

Zbiornik na wodę o pojemności 1,1L

Wyświetlacz z przyciskami oraz symbolam

Regulowana wylewka 75 - 105 mm

Monitoring tacy ociekowej

Przyrządzi 4 specjały kawowe

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

Młynek AromaG3

Aby zapewnić maksimum aromatu i doskonałość smaku ziarna są świeżo mielone za każdym razem. Możesz ustawić stopień mielenia kawy w zależności od swoich indywidualnych preferencji smakowych. Grubość mielenia implikuje czas przepływu wody przez zmieloną kawę – tak zwany czas ekstrakcji. Im drobniej zmielona kawa tym intensywniejszy jej aromat. Kąty cięcia w stożku mielącym młynka AromaG3 zostały zoptymalizowane. Dzięki temu inżynierom firmy JURA udało się znacznie zwiększyć jego wydajność. W wyniku tego można teraz uzyskać doskonały aromat w całej jego naturalnej pełni przy o połowę krótszym czasie mielenia.

Pulse Extraction Process (P.E.P.®)

Proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) jest wykorzystywany do uzyskania maksimum aromatu nawet w przypadku bardzo małych specjałów kawowych, takich jak kawa espresso i kawa ristretto. Woda jest przetłaczana przez kawę mieloną w krótkich impulsach, co optymalizuje czas ekstrakcji.

Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) - idealny ekspres do domu 

Model ENA 4 Full Metropolitan Black to ekspres, który idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki specjalnym funkcjom ułatwiającym czyszczenie już za dotknięciem jednego przycisku.  

Zgodnie z mottem firmy JURA "Świeżo zmielona, nie z kapsułki" urządzenie zapewnia przygotowanie aromatycznej i pełnej smaku kawy. 

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Przeznaczenie
Dom
Kolor
Metropolitan Black
Pojemność zbiornika na wodę
1,1 l
Pojemność zbiornika na ziarna
125 g
Pojemność zbiornika na fusy
10 porcji
Wyświetlacz
z symbolami oraz przyciski
Młynek kawy
Multi-level Aroma G3
Kawa mielona
tak
Napięcie
230 V
Pobór mocy
1450 W
Szerokość
23,9 cm
Głębokość
44,5 cm
Wysokość
32,3 cm
Wyprodukowano
w Szwajcarii
Waga
9,4 kg

Specyficzne kody

ean13
7610917153442

Zobacz także