Ekspresy do kawy do biura

Bez względu na to, czy wybierasz ekspres do małego biura, czy też do dużej korporacji powinien on być dostosowany możliwościami do potrzeb firmy. Ekspresy do biura powinny się cechować prostą i intuicyjną obsługą oraz dużą automatycznością. Zapotrzebowanie na kawę to kluczowy czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze ekspresu do biura. Jeśli pracowników jest niewielu (do 40 osób), dobrze sprawdzą się wersje do 6 kg kawy miesięcznie. Ekspres o takiej wydajności zalicza się do segmentu małego. Wersja średnia nadaje się do miejsc pracy, gdzie korzystać z niego będzie 80-90 osób, a zużycie kawy wynosi około 18 kg miesięcznie. W dużych biurach sprawdzą się największe modele, gdzie miesięczne zużycie kawy to ponad 20 kg. Na szczęście nie musisz liczyć zapotrzebowania na kawę w swoim biurze, ponieważ po wysłaniu wiadomości otrzymasz kompleksową ofertę na dzierżawę ekspresu do biura.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Ekspresy do biura – co wybrać i na co zwrócić uwagę?

Ekspres do biura powinien być przede wszystkim automatyczny, aby kawy przygotowywane były szybko i łatwo – po naciśnięciu jednego przycisku. Każdy pracownik doceni prostotę i intuicyjność obsługi w ekspresie. Przygotowanie napoju oraz wykonanie pełnego czyszczenia nie powinno sprawiać problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Warto, aby elementy takie jak zbiornik wody, pojemnik na ziarno i na fusy były większe od tych w zwykłym ekspresie domowym, aby uniknąć ciągłego napełniania lub opróżniania tacki na fusy i skropliny. Bardzo wygodną i praktyczną opcją przy wyborze modelu z segmentu średniego i dużego jest podłączenie ekspresu biurowego do wody. Wybierając ekspres do kawy do biura ważne jest, aby elementy obudowy i tacy ociekowej były odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz nowe ekspresy do biura oraz ekspresy poleasingowe takich marek jak m.in.:

✔ Ekspresy Aroca NASZA REKOMENDACJA!

✔ Ekspresy Jura

✔ Ekspresy Saeco

✔ Ekspresy WMF

✔ Ekspresy Franke

Dostępne są u nas także takie usługi jak dzierżawa ekspresów do kawy.

Jaki ekspres do kawy do biura wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrany przez Ciebie ekspres do biura sprawdzi się również w Twojej firmie, możesz skorzystać z porad ekspertów Caffedelmondo lub zapoznać się z naszym artykułem, w którym szczegółowo omawiamy, który ekspres do biura wybrać. Dowiesz się z niego także, jaka kawa do biura sprawdzi się najlepiej oraz, czy warto zainwestować w droższe ekspresy do kawy jeśli liczba pracowników nie przekracza 30 osób. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Ekspres do kawy do biura lub małego hotelu.

Nowoczesne ekspresy biurowe dostępne w Caffedelmondo!

W bogatej ofercie naszego sklepu każdy odnajdzie ekspresy do kawy do biura, które doskonale odpowiadają na zróżnicowane potrzeby. Proponujemy w pełni zautomatyzowane ekspresy do kawy dla biura i firm każdej wielkości. Zakupisz tu zarówno wydajny ekspres do małego biura, jak i innowacyjne ekspresy do dużej firmy. Wiele z nich wyróżnia się pięknym, dopracowanym designem, dzięki czemu mogą z powodzeniem spełniać funkcję dekoracyjną w Twoim wnętrzu. Wszystkie oferowane przez nas ekspresy do kawy dla biur cechują się łatwą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu przygotowanie kawowego specjału przebiega szybko i sprawnie.

Z naszą pomocą możesz delektować się smakiem wyśmienitej kawy w każdych okolicznościach! Nie musisz też wydawać fortuny, aby zaopatrzyć się w innowacyjny i funkcjonalny ekspres ciśnieniowy do swojego biura. Proponujemy wynajem ekspresów do kawy na korzystnych warunkach. Jeśli interesuje Cię także dzierżawa ekspresów do kawy, to nasi specjaliści pomogą Ci wybrać idealny sprzęt do Twojego biznesu. Wolisz zakupić ekspres do kawy do firmy w niższej cenie? W ofercie Caffedelmondo znajdziesz również ekspresy poleasingowe w atrakcyjnych cenach. Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, to zachęcamy do składania zamówień oraz kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.