Saeco

Saeco

Ekspresy Saeco to urządzenia, które doskonale nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Wśród oferowanych przez tego włoskiego producenta modeli znajdziesz zarówno te proste, jak i wyposażone w różnorodne dodatkowe funkcje. Wraz ze wzrostem wydajności ekspresu, wzrasta jego technologiczne zaawansowanie oraz cena. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy do kawy kolbowe z młynkiem oraz ciśnieniowe od Saeco. Określ więc swoje potrzeby i wybierz najlepszy dla Ciebie ekspres do kawy Saeco!

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę specjalną dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Saeco – ekspresy na każdy użytek

Ekspresy do kawy Saeco do użytku domowego oraz mniejszych biur to m.in. Lirika OTC i EVO Focus. Modele te wykonują kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku i umożliwiają dokonywanie indywidualnych ustawień. Ponadto są kompaktowe i eleganckie. Dlatego też doskonale sprawdzą się jako ekspresy do domu.

Na potrzeby średniej wielkości biur odpowiednie będą modele Aulika Evo Top oraz Aulika Evo Top Ri. Wersja Ri umożliwia podłączenie do sieci wodociągowej. Ekspresy do kawy Saeco Aulika Evo Top posiadają pojemniejsze zbiorniki, mają przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs, a ich dzienna wydajność sięga 90 kaw dziennie. 

Na największe potrzeby, czyli do korporacji, lokali gastronomicznych, w branży HoReCa oraz na stacje paliw, marka Saeco oferuje profesjonalne ekspresy Idea Restyle, Idea Restyle Duo oraz Phedra. Te wysokiej klasy urządzenia zapewniają dużą wydajność, niezawodność i szybkość działania. Co więcej, są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki szybkim i skutecznym programom czyszczenia i odkamieniania. Ekspresy do biura powinny mieć właśnie te zalety.

Dlaczego Saeco? Wyróżniki marki

Marka Saeco produkuje ekspresy do kawy idealnie dostosowane do potrzeb danych użytkowników. Głównym atutem oferowanych produktów jest znakomity stosunek ceny do jakości. Zarówno modele z niższej i średniej półki cenowej, jak i te do użytku profesjonalnego jak np. Aulika Evo Top Ri, Saeco Phedra, czy Saeco Restyle:

  • wykazują dużą wydajność, 
  • posiadają pojemne zbiorniki na ziarna i fusy,
  • umożliwiają podłączenie do źródła wody bez dodatkowych systemów uzupełniania.

Ponadto każdy z nich przygotowuje pyszną kawę! Ekspresy do kawy Saeco są więc złotym środkiem pomiędzy wydajnością, ceną, a smakiem kawy.

Kwestie serwisowania i montowania ekspresów Saeco

Nawet najbardziej bezawaryjnym ekspresom zdarza się „zbuntować”. Dlatego też dystrybutor Caffe Del Mondo oferuje usługi naprawcze i konserwacyjne ekspresów marki Saeco. Posiadamy stacjonarne serwisy Saeco w miastach: Wrocław, Warszawa oraz Nysa, a także świadczymy usługi serwisowe z dojazdem do klienta. Caffe Del Mondo ma w ofercie także takie usługi jak wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy oraz świadczy usługi instalacyjne i mające na celu podłączenie urządzenia do sieci wodociągowej.

Saeco – ekspresy włoskiego pochodzenia

Marka powstała we Włoszech, czyli tam, gdzie każdy zaczyna dzień od dobrej kawy. Saeco tworzy grupa miłośników i pasjonatów kawy, w efekcie czego to właśnie ta firma stała się producentem pierwszego na świecie automatycznego ekspresu do kawy. Urządzenia Saeco umożliwiają delektowanie się wyśmienitą kawą w każdym miejscu, w sposób łatwy i w pełni automatyczny. Włoski design, innowacyjne technologie oraz kawa dokładnie taka, jaką lubisz –  nie ma drugiego takiego producenta jak Saeco. 

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu