Saeco Royal OTC 2020
  • Saeco Royal OTC 2020
  • ekspres automatyczny Saeco Royal 2020
  • ekspres Saeco Royal 2020
  • ekspres do biura Saeco Royal 2020

Saeco Royal OTC 2020 + Rio 100% arabica

2 539,00 zł
Brutto

Ekspres do kawy Saeco Royal OTC to nowoczesne urządzenie łączące estetykę wykonania z szybką i cichą pracą oraz niezwykłym smakiem i aromatem przygotowywanych napojów kawowych. Funkcja One Touch Cappucino umożliwia przygotowanie kaw mlecznych za pomocą jednego przycisku. Royal OTC sprawdzi się jako ekspres do domu lub małego biura.

🎁 - zamawiając ekspres Saeco Royal OTC w koszyku czeka na Ciebie świeżo palona kawa Caffedelmondo RIO z Brazylii - sprawdź 🤩

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Saeco Royal OTC

Ekspres do kawy Saeco Royal OTC to powrót uwielbianego ekspresu w nowoczesnym wydaniu. Model Royal OTC 2020 cechuje się elegancką stylistyką, która wpasuje się w każde wnętrze. Niewielkie rozmiary ekspresu idą w parze z jego wielkimi możliwościami w zakresie przygotowywanych napojów kawowych. 

Przeznaczenie

Ze względu na dzienną wydajność na poziomie 30 kaw, ekspres do kawy Saeco Royal OTC sprawdzi się w użytku domowym oraz do niewielkich biur.

Kawa, która trafi w każdy gust

Ekspres Saeco Royal OTC oferuje możliwość przygotowania espresso, kawy czarnej, latte macchiato, cappucino, a także dozowanie samego mleka lub gorącej wody. Takie menu daje pewność, że każdy użytkownik otrzyma swój ulubiony rodzaj kawy.

Intuicyjna obsługa

Ekspres do kawy Saeco Royal OTC obsługuje się łatwo i przyjemnie. Czytelny, kolorowy wyświetlacz poinformuje użytkownika o dostępnych specjałach kawowych i umożliwi mu dokonanie indywidualnych ustawień. Ekspres Saeco Royal OTC posiada regulowaną wylewkę, co pozwala na korzystanie zarówno z filiżanek, jak i wyższych szklanek. 

Kawa o idealnej mocy

Saeco Royal OTC 2020 oferuje regulację mocy kawy na 6 poziomach oraz regulację poziomu mielenia ziaren na 7 poziomach, co umożliwi przygotowanie kawy o perfekcyjnym smaku i aromacie. 

Funkcja One Touch Cappucino

Za sprawą funkcji OTC użytkownik może przygotować kawę mleczną naciskając tylko jeden przycisk. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i duża wygoda.

Dane techniczne Saeco Royal OTC

Prezentowany ekspres posiada 2,5-litrowy pojemnik na wodę, zbiornik na ziarna o pojemności 600 gramów, a także pojemnik na krążki z fusów w liczbie 18 porcji. Takie pojemności zbiorników gwarantują komfortowe użytkowanie ekspresu przez wiele osób, bez konieczności ich częstego opróżniania lub napełniania.

Opis

Przeznaczenie
Dom
Kolor
glossy dark grey
Rodzaje przygotowywanych specjałów kawowych
espresso, kawa czarna, cappucino, latte macchiato, mleko, gorąca woda
Pojemność zbiornika na wodę
2,5L
Przyłącze wody
nie
Pojemność zbiornika na ziarna
600g
Pojemność zbiornika na fusy
18 porcji
Wyświetlacz
dotykowy, kolorowy
Regulacja wysokości wylewki kawy
tak, 7,5-16cm
Dysza gorącej wody
tak
Pobór mocy
1400W
Szerokość
28cm
Głębokość
46cm
Wysokość
39,8cm
Waga
10kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw
Regulacja mocy kawy
tak, 6 poziomów

Zobacz także