Lista produktów marki Saeco

Saeco producent ekspresów do kawy - do domu, biura, korporacji.

Saeco – marka powstała z miłości do kawy

Włochy od zawsze kojarzą się samymi dobrociami: pizzą, daniami z makaronu, tiramisu i oczywiście kawą. To właśnie w tym kraju rozpoczęła się historia marki Saeco, którą wkrótce poznał cały świat. Saeco powstało w 1981 roku, a cztery lata później marka została pierwszym producentem urządzeń przygotowujących espresso wprost z ziaren kawy. Model Superautomatica wprowadzony na rynek w 1985 roku był pierwszym w pełni automatycznym ekspresem do kawy do użytku domowego. W 2009 roku Saeco połączyło siły z producentem Philips, zyskując możliwość większego rozwoju, którą marka wykorzystała w stu procentach.

Prekursor wśród producentów ekspresów do kawy

Saeco od początku istnienia przykłada dużą wagę do tworzenia ekspresów do kawy, które cieszą nie tylko smakiem przygotowywanych napojów, ale także swoim wyglądem. 30 lat pełnych innowacji działań firmy najlepiej podsumowuje 110 zarejestrowanych przez markę patentów, dzięki którym ekspresy do kawy Saeco przygotowują kawę niczym doświadczony, włoski barista, a wszystko to w domowym zaciszu i za naciśnięciem jednego tylko przycisku. 

Ekspresy do kawy Saeco – gdzie najlepiej się sprawdzą

W ofercie marki Saeco znajdują się modele o przeznaczeniu domowym, biurowym, jak i profesjonalnym. Projektanci Saeco tworzą urządzenia dla szerokiego grona odbiorców, by aromatyczną kawą cieszyć się można było w domu, w pracy i w kawiarni. W zależności od potrzeb marka oferuje ekspresy automatyczne i ręczne. Automatyczne ekspresy do kawy pozwalają na przygotowanie różnych napojów kawowych – od espresso po latte macchiato ze świeżo spienionym mlekiem za pomocą jednego przycisku. Urządzenia automatyczne pozwalają także na indywidualny dobór ustawień kawy zgodnie z preferencjami smakowymi użytkownika. Ekspresy automatyczne Saeco najlepiej sprawdzą się zatem w dużych firmach oraz lokalach gastronomicznych. 

W ręcznych ekspresach do kawy stosowana jest kawa mielona lub kawa w saszetkach. Można także używać spieniacza do mleka, by przygotować cappuccino lub latte macchiatto. Ekspresy ręczne będą więc odpowiednie do użytku domowego czy też w małych firmach.

Nowoczesny i elegancki ekspres? To musi być Saeco

Kompaktowe wymiary ekspresów do kawy Saeco idą w parze z ich dużymi możliwościami w zakresie przygotowywania aromatycznych kaw różnego rodzaju. Elegancki design każdego z modeli oraz zastosowanie wyłącznie wysokich jakościowo materiałów sprawiają, że ekspresy do kawy Saeco są miłe dla oka i służą bezawaryjnie przez lata. Saeco podążając za najnowszymi technologiami opracowała także aplikację na smartfon pozwalającą na zdalną obsługę ekspresu. By życie było łatwiejsze, a kawa – smaczniejsza.

Aktywne filtry