Ekspresy do domu

Ekspresy do domu to coraz częściej podstawowe wyposażenie kuchni. Każdy miłośnik kawy chce każdego dnia móc korzystać ze sprzętu, który pozwoli mu cieszyć się jej doskonałym smakiem. Dlatego też domowe ekspresy do kawy to gadżety obowiązkowe dla kawoszy!

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Jaki ekspres do domu wybrać?

Ekspresy kolbowe, nawet te przeznaczone do domu, wymagają większej wiedzy, dotyczącej ich obsługi. Służą do przygotowania espresso, na bazie którego tworzy się kawy mleczne, jak cappuccino czy latte. Ekspresy automatyczne do domu również przygotowują z espresso kolejne napoje kawowe. Różnica polega na tym, że ich działanie jest zautomatyzowane. Nie wymagają specjalistycznych umiejętności, a jedynie naciśnięcia odpowiedniego przycisku. Dlatego też jako ekspres do kawy domowy często najlepiej sprawdza się wersja automatyczna. Znajdziesz u nas także dobre ekspresy poleasingowe

Na co zwrócić uwagę wybierając ekspres do domu?

Wybierając profesjonalny ekspres do kawy do domu, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

  • - liczba zaprogramowanych przepisów kawowych,
  • - możliwość regulacji temperatury,
  • - dysza do spieniania mleka,
  • - jakość tworzywa wykonania,
  • - design i dbałość o detale.

Najlepszy ekspres do kawy do domu to taki, który spełni Twoje oczekiwania – zaparzy ulubiony napój, np. z ziaren kawy CaffeDelMondo Blend, będzie łatwy w obsłudze, a dodatkowo jego wygląd dopasuje się do wystroju Twojej kuchni. Jeśli chcesz poznać wpływ, jaki Twój ulubiony napój ma na organizm, przeczytaj nasz artykuł “Kawa a zdrowie”.