Ekspresy do hotelu

Ekspresy do hotelu powinny spełniać najwyższe wymagania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ ma dobra kawa podczas śniadania hotelowego na późniejszą ocenę miejsca. Wybór profesjonalnego ekspresu do kawy do hotelu powinien być więc dobrze przemyślany, a urządzenie dopasowane do liczby gości hotelowych. Ekspres musi być automatyczny, sprawny i intuicyjny, a przede wszystkim – niezawodny. W dużych hotelach warto także zdecydować się na stałe podłączenie go do wody. Zobacz dostępne modele, a także usługę, którą oferujemy dla naszych klientów, czyli wynajem ekspresów do kawy

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Ekspres do kawy do hotelu – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze ekspresu hotelowego, oprócz jego wielkości i automatyzacji, istotny jest także wygląd urządzenia i materiał, z którego został wykonany. Dobrze, jeśli design ekspresu do kawy jest spójny z wystrojem hotelu. Należy zwrócić też uwagę czy producent urządzenia zadbał o najmniejsze szczegóły wykończenia ekspresu i czy został solidnie wykonany. Aby kawa smakowała wyśmienicie podczas każdego śniadania, bardzo ważne jest systematyczne dbanie o czystość ekspresu. Warto więc, aby sprzęt był łatwy i szybki w czyszczeniu – zaniedbany ekspres do kawy może zdecydowanie pogorszyć wizerunek hotelu w opinii gości. Oprócz zakupu sprzętu masz do wyboru także korzystną opcję, jaką jest dzierżawa ekspresów do hotelu. Dla restauracji hotelowych oraz innych lokali przeznaczona jest natomiast dzierżawa ekspresów dla gastronomii.

Ekspresy na śniadania do hotelu

W zależności od sposobu rozliczenia, śniadania to część food cost dla hotelu. Tak więc zadajemy sobie sprawę, że tutaj szukamy dobrego ale w miarę taniego i niezawodnego rozwiązania. Czyli automatyczny ekspres który sprawdzi się zarówno podczas wydawania śniadać w postaci bufetu ale będzie mógł również być przeniesiony do sali konferencyjnej na bankiety czy wesele.

Polecane modele do hoteli i pensjonatów:

- ekspresy Aroca

- ekspresy Jura

- ekspresy Saeco

- ekspresy Franke

Kolbowe ekspresy hotelowe

Prawda jest taka, że w hotelu potrzebujesz dwóch ekspresów, jeden na restauracje drugi automatyczny. W hotelowej restauracji najlepiej sprawdzi się dwu grupowe urządzenie, lub w dużych hotelach nawet 3 grupowe jednak zazwyczaj odradzamy tak duże urządzenia gdyż w praktyce nie będą one wykorzystywane na 100% swoich możliwości.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu