Ekspresy do kawy do salonu fryzjerskiego

Ekspresy do kawy do salonu fryzjerskiego powinny być przede wszystkim proste w obsłudze i bezawaryjne. Głównym zadaniem fryzjera jest zajęcie się klientem, a nie parzenie kawy. Kawa ma być miłym i smacznym dodatkiem do wizyty w salonie. Klient spojrzy na salon i jego obsługę przychylniejszym okiem, jeżeli dostanie coś dodatkowego, a takim dodatkiem może być kubek kawy lub herbaty. Jeżeli nie stać Cię na nowy sprzęt, to może zainteresuje Cię dzierżawa ekspresów do salonu fryzjerskiego. Przekonaj się, co dostaniesz, korzystając z naszych usług.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Dlaczego warto inwestować w ekspresy do kawy do salonu fryzjerskiego?

Ekspresy do kawy to jedno z podstawowych urządzeń znajdujących się w większości firm. Chyba nie ma miejsca, gdzie nie popija się ulubionej porannej lub popołudniowej kawy. Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom takie udogodnienie. Jeżeli nie masz potrzeby kupowania nowego ekspresu, to może zainteresuje Cię dzierżawa ekspresów do kawy, która jest w niezwykle interesującej cenie dostępnej dla każdego przedsiębiorcy oraz osoby prywatnej.

Wybierając ekspres, należy kierować się jego jakością, którą oferujemy. Wolisz ekspres do kawy ciśnieniowy czy automatyczny? U nas masz możliwość wyboru oraz korzystanie z ekspresów od znanych marek. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w którym przedstawimy indywidualną ofertę. Serwis, pomoc w obsłudze i jasne warunki współpracy – to wyróznia Caffe Del Mondo.