Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7 325,00 zł - 49 900,00 zł

Kolor

Kolor

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Ekspresy do korporacji

Jaki ekspres do biura, korporacji wybrać? Czym się kierować przy wyborze?

Przed zakupem lub podpisaniem umowy dzierżawy sprawdź dokładnie zużycie dzienne i miesięczne kawy w Twoim biurze. Przelicz, czy dany ekspres jest odpowiedni dla Twoich potrzeb. Ekspres w dużym biurze czy korporacji będzie wykonywał ponad 100 kaw dziennie, w związku z tym potrzebujesz stałego podłączenia do wody lub ekspresu z dużym pojemnikiem na wodę. Wybierając ekspres do dużego biura, pamiętaj, że istotna jest również pojemność zbiornika na fusy oraz wielkość pojemników na kawę ziarnistą. Zaoszczędzi to pracownikom lub osobie odpowiadającej za ekspres mnóstwo czasu, a Ty będziesz miał pewność, że ekspres jest zawsze dobrze przygotowany do sparzenia doskonałej aromatycznej kawy. 

Kolejną kwestią, którą należy rozważyć przed zakupem ekspresu do korporacji jest to, czy ma on przygotowywać prawdziwe kawy mleczne (czyli nie z proszkowanego mleka). Jeśli tak, to urządzenie koniecznie powinno zostać wyposażone w przycisk One Touch, dzięki któremu pracownicy będą mogli szybko i samodzielnie przygotować mleczne kawy za dotknięciem tylko jednego przycisku.

Dzierżawa ekspresów do kawy do biura

Zanim przystąpisz do poszukiwań idealnego ekspresu do Twojego biura - przelicz liczbę osób i przeanalizuj specyfikę pracy w firmie. Przy większej liczbie osób, które korzystają z ekspresu do kawy - najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dzierżawa ekspresu do kawy. Serwis zajmuje się całą obsługą urządzenia, w przypadku awarii reaguje natychmiast lub wymienia ekspres do inny - Ty nie musisz się niczym martwić. Jeśli pracownicy mają przerwę w podobnym czasie - warto też zastanowić się czy lepszym rozwiązaniem nie będzie zakup lub dzierżawa dwóch mniejszych ekspresów do kawy, jak Saeco Aulika Evo Top lub Jura X10.

Jaki ekspres do biura wybrać Jura czy Saeco, a może Necta?

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, iż jedne z najlepszych marek ekspresów automatycznych to Jura oraz Saeco. Marki zasadniczo różnią się nie tylko wyglądem, ale również umiejscowieniem oraz rodzajem bloku zaparzającego. W Saeco  oraz Necta mają Państwo pełny dostęp do bloku zaparzającego w celach regularnego mycia natomiast w ekspresach Jura blok jest zabudowany i nie ma do niego dostępu. Dlatego też ekspresy Jura płucze się automatyczne oraz wymusza mycie bloku automatycznie przy użyciu tabletek marki Jura lub zastępczych. Jeśli nie wiesz, jaki ekspres doskonale sprawdziłby się w Twoim biurze - skontaktuj się z nami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z dużymi firmami - na pewno znajdziemy takie urządzenie, która sprosta oczekiwaniom Twoim, jak i pracowników.

Jaką kawę wybrać do ekspresu automatycznego w biurze ?

W zasadzie, nie ma odpowiedzi na to pytanie - wszystko zależy od smaku i gustów. Jeżeli mamy ograniczony budżet, będą to kawy z większą domieszką robusty 40 -50 % przez co tańsze w zakupie. Osobiście zawsze zachęcamy do wcześniejszego przetestowania próbek mieszanek naszych kaw. Caffedelmondo to świeżo palona kawa w Polsce, polityka naszej firmy nakazuje nam, aby w jak najszybszym czasie po wypaleniu kawa była spożywana u Twoim w biurze. Możesz wybierać spośród 5 mieszanek z różną domieszką robusty oraz aż 9 tzw. singli -pochodzących z konkretnych regionów świata, jak na przykład Brazylia.

Czy potrzebuję chłodziarkę do mleka ?

Chłodziarka do mleka przy ekspresie do kawy to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki niej mleko utrzymuje odpowiednią temperaturę i lepiej się „pieni". Ponadto, zachowując odpowiednią temperaturę, mleko nie kwaśnieje, jest dłużej świeże, przez co mniej się go marnuje. Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry