WMF

Profesjonalne ekspresy WMF to liderzy w swojej klasie. Dzięki stałemu rozwojowi marki oraz wprowadzaniu nowoczesnych technologii, producent ten może poszczycić się wieloma innowacyjnymi przełomami. Firma działająca na rynku kawowym od ponad 100 lat nie boi się nowych rozwiązań, które coraz lepiej potrafią odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Dlatego też WMF produkuje ekspresy, które wykorzystywane są w wielu znanych i popularnych miejscach na całym świecie. Marka stawia na najwyższą jakość i to właśnie jest jej cechą wyróżniającą na rynku. Zobacz dostępne w naszym sklepie internetowym ekspresy do kawy WMF!

Aktywne filtry

WMF – ekspresy dla gastronomii

Każdy ekspres do kawy WMF to urządzenie niezwykle wydajne oraz łatwe w obsłudze. Zastosowane w nich nowoczesne technologie zapewniają sprawne działanie oraz szybkość przygotowania naparu. Dlatego też doskonale nadają się do użytku profesjonalnego. Producent ma w swojej ofercie kilka popularnych modeli jak między innymi:

  • WMF 1100 S,
  • WMF 1200 S,
  • WMF 1500 S,
  • WMF 5000 S.

Znajdziesz je w naszym sklepie online. Zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją i wyboru urządzenia najlepiej dostosowanego do potrzeb. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami, a nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Profesjonalne ekspresy do kawy WMF od Caffe del Mondo

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ekspresy WMF w atrakcyjnych cenach. Jednak nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale i wynajem oraz dzierżawa ekspresów do kawy. W bogatym asortymencie Caffe del Mondo znajdziesz urządzenia wszystkich wiodących marek jak między innymi ekspresy Franke. Oferujemy:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz świadczonymi usługami!

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu