Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 59 000,00 zł

Kolor

Kolor

Ekspres do kawiarni

Kawiarnia, jak sama nazwa wskazuje - jest idealnym miejscem do picia…kawy! Już sam ten fakt zobowiązuje - kawa tutaj musi być na najwyższym poziomie i smakować tak, jak żadna inna przygotowana w domu czy w pracy. Taką doskonałość zapewni tylko perfekcyjnie dobrany ekspres do kawy.

Jaki ekspres do kawy do kawiarni wybrać?

Opcje wyboru są dwie - ekspres automatyczny lub ekspres kolbowy. To, który wybierzesz zależeć będzie od rodzaju kawiarni, liczby przewidywanych gości oraz oczywiście budżetu, jaki planujesz przeznaczyć na zakup ekspresu do kawiarni. Jeśli dzienna liczba Twoich klientów nie jest duża, a chciałbyś, aby wizytówką Twojego lokalu był profesjonalizm przygotowywania kawy - zdecydowanie powinieneś postawić na ekspres kolbowy. Jeśli jednak doskonała kawa nie jest priorytetem w Twoim lokalu, bo skupiasz się na różnych rodzajach herbaty i ciast, a do tego przewidujesz duży ruch osób wpadających po kawę na wynos - wtedy powinieneś rozważyć zakup ekspresu automatycznego.

Profesjonalny ekspres kolbowy do kawiarni

Przyrządzenie doskonałej kawy w ekspresie kolbowym wymaga większego zaangażowania pracownika oraz więcej czasu i czynności. Takie zadanie zazwyczaj zleca się profesjonalnemu bariście, który opanował już sztukę parzenia kawy. Kawa przyrządzona w ekspresie kolbowym ma specyficzny, wyrazisty aromat i smak, który z pewnością docenią wytrawni kawosze. Takie urządzenie często też prezentuje się wizualnie zdecydowanie lepiej niż ekspres automatyczny. 

Automatyczny ekspres do kawiarni

Jeśli ruch w Twojej kawiarni jest lub przewidujesz, że będzie duży - rozważ zakup ekspresu automatycznego. Współczesne urządzenia mają często dotykowe wyświetlacze, które są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Ponadto przepyszną kawę przygotowuje się dosłownie za dotknięciem jednego przycisku. Zabiera to zdecydowanie mniej czasu niż przygotowanie kawy w ekspresie kolbowym. Wśród ekspresów automatycznych polecamy Saeco IDEA EVO Cappuccino.


Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry