Ekspres do kawiarni

Ekspresy do kawiarni należy wybierać spośród modeli najwyższych standardów. Kawiarnia, jak sama nazwa wskazuje, jest idealnym miejscem do picia…kawy! Już sam ten fakt zobowiązuje – kawa tutaj musi być na najwyższym poziomie i smakować tak, jak żadna inna przygotowana w domu czy w pracy. Taką doskonałość zapewni tylko perfekcyjnie dobrany ekspres do kawy.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Jaki ekspres do kawy do kawiarni wybrać?

Wybierając ekspres do kawy do kawiarni, masz dwie opcje – ekspres automatyczny lub ekspres kolbowy. To, który sprawdzi się najlepiej, będzie zależeć od rodzaju kawiarni, liczby przewidywanych gości oraz oczywiście budżetu, jaki planujesz przeznaczyć na zakup ekspresu do kawiarni. Jeśli dzienna liczba Twoich klientów nie jest duża, a chciałbyś, aby wizytówką Twojego lokalu był profesjonalizm przygotowywania kawy – zdecydowanie powinieneś postawić na ekspres kolbowy. Jeśli jednak doskonała kawa nie jest priorytetem w Twoim lokalu, bo skupiasz się na różnych rodzajach herbaty i ciast, a do tego przewidujesz duży ruch osób wpadających po kawę na wynos – wtedy powinieneś rozważyć zakup ekspresu automatycznego do kawiarni. Oprócz wyboru modelu warto także zastanowić się nad możliwościami związanymi z optymalizacją kosztu. Możesz zdecydować się na wynajem ekspresów do kawy, czy też korzystną ofertę, jaką jest dzierżawa ekspresów dla gastronomii. A być może zainteresuje Cię dzierżawa ekspresów do hotelu? Sprawdź dostępne u nas opcje!

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu