Do gastronomii

Dzierżawa i wynajem ekspresów do gastronomii

Każdy lokal gastronomiczny powinien serwować pyszną kawę, po którą klienci będą regularnie wracać i odwdzięczą się lojalnością. Dzierżawa ekspresów do kawy dla gastronomii, możliwa dzięki Caffe Del Mondo, znacznie wzbogaci lokal, zapewniając dawkę wysokiej klasy kawy. Profesjonalne ekspresy do kawiarni kosztują niemałe pieniądze, jednak nie musisz brać kredytu ani sięgać po rezerwy przeznaczone na czarną godzinę, by wyposażyć swój lokal w wydajny ekspres gastronomiczny.

Dzierżawa ekspresów do kawy pozwala czerpać korzyści ze sprzedaży aromatycznej kawy bez konieczności dokonywania inwestycji w postaci zakupu ekspresu. Jako Caffe Del Mondo oferujemy wysokiej jakości, wydaje ekspresy do kawy, które są niezwykle wydajne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w gastronomii.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Ekspresy do kawy do gastronomii - jakie marki polecamy?

W ofercie posiadamy ekspresy gastronomiczne znanych i cenionych producentów, takich jak Saeco lub Franke. Oferowane ekspresy do kawy cechują się się eleganckim designem oraz łatwością obsługi i wysoką bezawaryjnością. Dzierżawa ekspresów do kawy z Caffe Del Mondo pozwala Ci wybrać model o wydajności kilkudziesięciu lub nawet kilkuset filiżanek na dobę.

Profesjonalna dzierżawa ekspresów do gastronomii z Caffe Del Mondo

Usługa dzierżawy ekspresu do gastronomii w Caffe Del Mondo w zależności od wybranego pakietu obejmuje:

  • darmową i szybką dostawę, 
  • instalację ekspresu,
  • ewentualne połączenie do sieci wodociągowej,
  • kompleksową obsługę serwisową, w tym również odkamienianie.

Dzierżawa ekspresów do kawy to również wiele innych korzyści: czynności konserwacyjne bloku zaparzającego, bezpłatną wymianę filtrów wody, dostawy wysokiej klasy kawy i tabletek do czyszczenia każdego miesiąca. Wybierając dzierżawę ekspresu do kawy do restauracji u nas otrzymasz także przeszkolenie z obsługi urządzenia. W przypadku problemów z ekspresem, których, jesteśmy pewni, że nie będzie, oferujemy: pomoc na infolinii, usługę serwisową w ciągu 12h roboczych od zgłoszenia usterki oraz zastępczy ekspres do kawy, jeśli zaistniała awaria okaże się poważna.

Dzierżawa ekspresów do kawy do hotelu, pensjonatu, stacji paliw lub restauracji to pełnia wygody dla właścicieli. Konserwacja, naprawy, dostawy kawy i tabletek do czyszczenia, wymiana filtrów wody - zostaw to wszystko nam!

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu