Do korporacji

Ekspresy z przeznaczeniem do korporacji lub dużego biura.

Jako Caffe Del Mondo dostarczamy wysokiej klasy ekspresy do korporacji, które każdego dnia zapewnią dawkę świeżo parzonej kawy. Dzierżawa ekspresów do korporacji wesprze pracowników w codziennych obowiązkach i będzie skutecznym umileniem czasu spędzanego w pracy.

W dużym biurze lub korporacji gdzie ekspres do kawy obsługuje od 70 do 200 osób konieczne jest zastosowanie wysokowydajnych ekspresów. Dzierżawa ekspresów do korporacji dotyczy ekspresów do kawy, które cechują się wydajnością od 14 kg do 30 kg kawy miesięcznie, co w przeliczeniu na ilość filiżanek kawy dziennie daje rozpiętość na poziomie od 60 do 200 filiżanek kawy dziennie.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Marki ekspresów polecanych korporacji to Saeco, Jura, Necta oraz Franke.

Spośród wielu modeli dostępnych na rynku rekomendujemy Państwu dzierżawę poniższych ekspresów do kawy, które doskonale sprawdzą się w korporacji:

Jura Giga X3c lub Jura Giga X8c za nowoczesny design i prostą obsługę,

Saeco Idea Restyle za niezawodność i wytrzymałość,

Franke A600 za wysoką jakość i niską awaryjność,

Neca Kalea lub Karisma,

Dzierżawa ekspresów do kawy realizowana jest na terenie całej Polski, ale skupiamy się na miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice wraz z całym Śląskiem oraz Trójmiasto - zapewniamy także serwis ekspresów do kawy.

Na czym będzie polegała dzierżawa ekspresu w Twojej korporacji

Przede wszystkim każdy z klientów korporacyjnych oraz wielodziałowych traktowany jest jako klient premium. Dlatego w Caffe Del Mondo dostarczamy ekspresy dla korporacji, zapewniając dostawę świeżo parzonej kawy co miesiąc. W zakresie naszych usług leży także regularny serwis i odkamienianie ekspresów do kawy. Gdyby dzierżawiony ekspres do kawy uległ awarii, zapewniamy bezpłatną naprawę usterki oraz wymianę ekspresu na sprawny model. 

Czas reakcji jest bardzo krótki bo do 12h roboczych a zlecenia w tym segmencie dzierżawy realizowane są w pierwszej kolejności. Dzierżawa ekspresów do biura i korporacji z Caffe Del Mondo to gwarancja profesjonalnie wykonywanych usług.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu