Do korporacji

Ekspresy z przeznaczeniem do korporacji lub dużego biura.

W dużym biurze lub korporacji gdzie ekspres obsługuje od 70 do 200 osób konieczne jest zastosowanie wysoko wydajnych ekspresów. Ekspresy dzierżawione w tym segmencie cechują się wydajnością od 14 kg do 30 kg kawy miesięcznie, co w przeliczeniu na ilość filiżanek kawy dziennie daje rozpiętość na poziomie od 60 do 200 filiżanek kawy dziennie.

Marki w które polecamy do korporacji to Saeco, Jura, Necta oraz Franke.

Z pośród wielu model dostępnych na rynku rekomendujemy Państwu dzierżawę poniższych ekspresów:

Jura Giga X3c lub Jura Giga X8c za nowoczesny designe i prostą obsługę

Saeco Idea Restyle za niezawodność i wytrzymałość

- Franke A600 za wysoką jakość i niską awaryjność

Neca Kalea lub Karisma

Ekspresy dzierżawimy oraz serwisujemy na terenie całej Polski, ale skupiamy się na miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice wraz z całym Śląskiem oraz Trójmiasto

Na czym będzie polegała dzierżawa ekspresu w Twojej korporacji

Przede wszystkim każdy z klientów korporacyjnych oraz wielodziałowych traktowany jest jako klient premium. Czas reakcji jest bardzo krótki bo do 12h roboczych a zlecenia w tym segmencie dzierżawy realizowane są w pierwszej kolejności.
Wstawimy ekspres do Państwa biura i dostarczymy co miesiąc świeżo prażoną kawę Caffedelmondo. Ekspres zostaje podłączony do wody co całkowicie niweluję problem uzupełniania zbiorników. Będziemy prowadzili regularnie serwis oraz  wymianę filtrów wody. W razie awarii bezpłatnie naprawimy usterkę lub wymienimy ekspres na sprawny.

Nie będą musieli Państwo zajmować się dbaniem o ekspres i serwisem bo to będzie leżało po naszej stronie.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Jest 12 produktów.

Więcej

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry