Dzierżawa ekspresów do pensjonatu

Dzierżawa ekspresów do pensjonatu to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Opcja ta zapewnia możliwość korzystania z wysokiej jakości urządzeń, bez konieczności martwienia się o ich stan techniczny. Jako Caffe Del Mondo posiadamy serwisantów na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy szybko zareagować na ewentualne awarie. Profesjonalna dzierżawa ekspresów do kawy do pensjonatów to nasz specjalność! Poznaj naszą szczegółową ofertę!

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Dzierżawa ekspresu do pensjonatu od profesjonalnej firmy

Dzierżawa ekspresu do pensjonatu pozwoli Ci wyposażyć swój obiekt w wysokiej jakości urządzenie lub większą ich liczbę. Dzięki temu Twoi goście będą mogli cieszyć się wyśmienitą kawą, przygotowywaną szybko i bezproblemowo. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy do kawy takich marek jak między innymi:

Są to renomowani producenci, których urządzenia cieszą się świetną opinią wśród użytkowników. Wyposażone są one w wiele nowoczesnych funkcji. Każdy z nich dostosowany jest do przygotowania innej liczby filiżanek dziennie. Dlatego też pomożemy Ci w wyborze modelu odpowiedniego dla Ciebie.

Dzierżawa ekspresów do kawy nie tylko do pensjonatów

Dzierżawa ekspresów do kawy do pensjonatu to niejedyne, co znajdziesz wśród naszych usług. Dzierżawa ekspresów do kawy dla gastronomii oraz dzierżawa ekspresów do hotelu również są w naszej ofercie! Zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy najlepszą dla Ciebie ofertę!

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu